Jump to content

Opel - zrobilem wielki krok w painterze ;)

-Dino-

Recommended Posts

Ahoj.

Z tego względu że uwielbiam "kosmiczne obrazy" i digital painting postanowilem również spróbować swoich sil w tej dziedzinie. Więc niedawno zainstalowalem paintera 9. Po Androidzie G-7 nadszedl czas na Opla... dlaczego akurat samochód? A no bo uwielbiam projektować samochody:)

...dobra niebędę dalej owijal w bawelne - życzę milego oglądania :-)

• Replies 11
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

hehehe no wlaśnie moją inspiracją niebyla mucha ;] , no ale wiem że jeszcze ogrom pracy przedemną. Ale myśle że przy waszej pomocy szybko się naucze. :)

RAF: hehe no "niemierzylem" ale wiem że jest za wysoki i za wąski, a w trakcie pracy tego blędu niewidzialem. a ten bok namaluje specjalnie dla ciebie:)

no jeszcze raz gratulacje kroku a tak po za tym to jak ci mowilem za waski...zdecydowanie za waski....i te ''skrzydla'' jak ktos wczesniej powiedzial takze nie potrzebne....:)ale dajesz dalej nastepnym razem bedzie jeszcze lepiej:)

szkic wyglada jakbys zrobil mu fotke i chyba stad ta asymetria. w rysunku tez ja mocno widac. proponuje wykorzystac odbicie lustrzane i skopiowac jedna z polowek. pozniej ewentualnie podmalowac. calkiem spoko swiatelko na rysunku... aha i te skrzydla... lepiej jakby ich nie bylo...

keep workin'

pozdrawiam

zgadzam sie z toba ze lepiej umiec to narysowac :). ale jesli bryla jest typowo nieorganiczna to jednak brak symetri bardzo rzuca sie w oczy. dlatego zaproponowalem odbicie... :). inna sprawa ze dla wycwiczenia rysunku mozna zastosowac linie pomocnicze i to chyba bedzie lepsze rozwiazanie...

no jeśli chodzi o symetrie to raczej wolalbym ćwiczyć ją bez lustra aczkolwiek sztuczka z lustrem jest przydatna wtedy kiedy się chce pokazac odrazu piękną prace...;) . Mimo to dzieki za propozycje.

A skrzydelka postaram sie dzisiaj wywalić i niedawać tla..

pozdrówki:-)