Skocz do zawartości

Opel - zrobilem wielki krok w painterze ;)


-Dino-

Rekomendowane odpowiedzi

Ahoj.

Z tego względu że uwielbiam "kosmiczne obrazy" i digital painting postanowilem również spróbować swoich sil w tej dziedzinie. Więc niedawno zainstalowalem paintera 9. Po Androidzie G-7 nadszedl czas na Opla... dlaczego akurat samochód? A no bo uwielbiam projektować samochody:)

...dobra niebędę dalej owijal w bawelne - życzę milego oglądania :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

w bardzo mily dla oka sposob wykonales szkic, chociaz sam samochod mi sie nie bardzo podoba. Moze sproboj go w jakims ciekawszym ustawieniu narysowac?;P

no i te brazowe "skrzydelka" w wersji kolor totalnie zbedne.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe no wlaśnie moją inspiracją niebyla mucha ;] , no ale wiem że jeszcze ogrom pracy przedemną. Ale myśle że przy waszej pomocy szybko się naucze. :)

 

RAF: hehe no "niemierzylem" ale wiem że jest za wysoki i za wąski, a w trakcie pracy tego blędu niewidzialem. a ten bok namaluje specjalnie dla ciebie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze raz gratulacje kroku a tak po za tym to jak ci mowilem za waski...zdecydowanie za waski....i te ''skrzydla'' jak ktos wczesniej powiedzial takze nie potrzebne....:)ale dajesz dalej nastepnym razem bedzie jeszcze lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkic wyglada jakbys zrobil mu fotke i chyba stad ta asymetria. w rysunku tez ja mocno widac. proponuje wykorzystac odbicie lustrzane i skopiowac jedna z polowek. pozniej ewentualnie podmalowac. calkiem spoko swiatelko na rysunku... aha i te skrzydla... lepiej jakby ich nie bylo...

keep workin'

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie z toba ze lepiej umiec to narysowac :). ale jesli bryla jest typowo nieorganiczna to jednak brak symetri bardzo rzuca sie w oczy. dlatego zaproponowalem odbicie... :). inna sprawa ze dla wycwiczenia rysunku mozna zastosowac linie pomocnicze i to chyba bedzie lepsze rozwiazanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeśli chodzi o symetrie to raczej wolalbym ćwiczyć ją bez lustra aczkolwiek sztuczka z lustrem jest przydatna wtedy kiedy się chce pokazac odrazu piękną prace...;) . Mimo to dzieki za propozycje.

A skrzydelka postaram sie dzisiaj wywalić i niedawać tla..

 

pozdrówki:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności