Skocz do zawartości

animacja trawy scatter


elmozaur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

NIekoniecznie...

Zamiast scatterować jednego dźbła trawy można kilka zanimować i dopier powielić je(ale to tak na boku)

{ja tam używam pluga shaga:}

 

No to wykopałem ciekawy temat :)

 

Zamiast robić nowy dopiszę tu moje pytanko :]

 

 

mam trawę zrobioną scatterem i chce ją zaanimować... no ale nie chce animować jej w sposób podany wcześniej ... bowiem chce do tego zastosować wiatr ... nie wiem czy to w ogóle możliwe ale myślę, że tak ... o co mi chodzi? Chce w pewnym miejscu na scenie umieścić wiatr który by działał na trawę ... czyli wiatr ma wpływać na animacje a nie ręczna animacja tworzona przez usera ... być może scatter to zła droga, napewno są inne sposoby ... gdzieś czytałem o trawie z cząsteczek ... chyba tu wiatr miałby możliwość działania popychając cząsteczki które jednak trzymają się siebie, a ta przy glebie nie reaguje na wiatr ... czyli sobie powiewa ... to tylko teroia jaką wnioskuje, ale wydaje mi się, że można tak trwę zrobić z wiatrem ... czy ktoś mógłby mi pomóc zrobić trawę z cząsteczek? Albo inną byle by reagowała na wiatr... choć podać mi tematy jakie powinienem poznać ... pokazać mi drogę ... a może gdzieś jest tutek?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności