Skocz do zawartości

2d concept kasku


Pablonardo

Rekomendowane odpowiedzi

kaski został ywykonane metodą "mychen machen" bez tableta więc dokładne to nie jest. Przy projektowaniu największą uwagę zwracałem na styl panujacy w śród młodzierzy. Chciałem żeby rolerskater czy skateborder nie powstydził się włożenia czegoś takiego na głowe, co wiąże sięz tym że nie zrezygnuje on z używania go podczas niebezpiecznych ewolucjach, czy teżzwyczajnej jazdy przez miasto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe pawel ja wiem ze cypisowi by najbardziej przypadl 3:D...jestem tego pewny:p....ale oceniajac obiektywnie 4 jest swietny...ladny ksztaltem i pomyslem...2 moglbybyc lepszy ale czegos mu brakuje:/...a 1 fajne ma kolorki ale jakos nie zaskakuje mnie niczym nowym:p...widze ze poszles w calkiem inna droge niz ja...moze to i dobrze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego, że 1 nie zaskakuje niczym nowym bym go kupił (of coz gdybym lata świetlne temu nie zawiesił rolek na kołku). Pozostałe jakoś dziwnie mi się kojarzą z różnymi dziwnymi produktami, które bardziej wyglądają niż zabezpieczają (no chyba, że jakiś inżynier cierpiący na bezsenność by troche posiedział przy modelu, ale wtedy pewnie by wszystko wyglądało nieco innaczej).

 

IMHO niepotrzebnie rysowałeś głowę jako głowę - raczej odciąga uwage od właściwej części obrazka (tj. kasku). Myśle, że lepiej byłoby zastąpić 'żywego' modela manekinem, ewentualnie zamalować głowę na czarno (lub jakiś inny pozytywny kolor). Można by nawet wyciąć taką głowę z jakiegoś zdjęcia - zamalowana głowa będzie wtedy wyglądała najbardziej naturalnie (ze względów oczywistych) i można by się skupić już tylko na kasku. Ale co ja się znam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Tomek ty postawiłeś na innowacyjnośc i fukcjonalnośc ja na to co już pisałem, myślę że jedno drugiemu nie wadzi:p i wyśli żesz w końcu te pracki na MDforum:/

RK myślę że to nie problem zrobić 4 w kolorkach o któych mówisz, jak znajdę chwilkę to pokoloruje ku twojej i mojej uciesze:P

Belial słuszna uwaga choć muszę przyznać że kaski nie są za specjalne jak dla mnie i próbuje nadrobić twarzyczką:), w następnych projektach uproszczę twarz, ale nie zniknie ona całkiem:)

RA pomysł z konkretnym kaskiem też nie jest głupi, chodźwątpie żebym miałczas ( i chęci ) żeby go zrealizowaća może Ty pomyślisz nad zrobieniem czegoś takiego, jeśli jesteś zainteresowany to dam ci adres do stronki z konkursem na design kasku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to w czymkolwiek pomoże (nie znam się ni w ząb)- w czwartym bardzo rzucają się w oczy niechronione uszy. Może wrzuć mu tam ochraniacze czy jakieś wbudowane słuchawki- cokolwiek żeby mu się bok łba nie starł jak coś pójdzie nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA przepraszam, że do piero teraz pisze tu masz ten adres: http://www.marosdesign.com/forum/index.php nie maiełem dostępu do kompa:/ termin jest do 1 więc jak się sprężysz to dasz radę tak przynajmniej sądze po twoich prackach:p pozdrawiam. Dzięki Tomek że wziołeś mnie w obrone :* ale RK ma trochę racji, ucho żeczywiście się wybija i jakiemuś wyjątkowemu "szczęściażowi" mogło by się trochę poharatać:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności