Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Smok - Pan przestworzy


Big Foot

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze moje podejście do organiki...

Smoczek zaczą powstawać na potrzeby bitwy, której niestety nie ukończyłem :(

Moja ambicja została troszkę tknięta przez moją Pannę, więc postanowiłem go wkońcu skończyć :]

Organika mnie troche przeraża, wiec robie tego smoka dość powoli.

 

Mam nadzieje, że coś mi doradzicie, jak zrobić go troche bardziej "żywym", bo wydaje mi sie troszkę sztuczny.

 

Pozdrawiam

Big Foot

 

P.S

Jak jakoś szybko i mile dla oka robić obrazki siatek w maxie? (podobne do obarzka 3ciego)

 

szmoczs015sh.th.jpgszmoczs021kq.th.jpgszmoczs030ut.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ja osobiscie zmienilbym oczy, albo przynajmniej zrobilbym tam zmarszczki jakies, poprawiłbym tez linie ust coby mniej po linii prostej szla, szyje wygial z lekka i narazie to tyle ;) Co do siatek to witam w klubie, bo tez nie wiem jeszcze jak to robic jakos rozsadnie :D Dawaj dalej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość evolved

Szyja jest za chuda przy wejsciu w klatę, ogon za krótki i zbyt mało masywny (smokom, to służy jak ster rybom), Ciałka winno być więcej przy odnóżach tylnych a nie w klacie, albowiem tam się zwyczajowo mieści żołądek, a inaczej smoczek nie byłby w stanie ustać na tych lichych mięśniach girek. Głowa jest dobra. Jesli bedziesz patrzyłz widoku z góry, to smok winien wyglądać jak odchudzona gruszka z szkudłami i ogonkiem : ).

 

Czekamy na update. Powodzenia. (sproboj modelowac splajnami, a oszczedzisz na face'ach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez robilem smoka , ale go nie skonczylem.

Po pierwsze zagesc siatke w niekturych miejscach i zrob tam jakies szczegoly faldy skory itp. Po drugie wygnij zebra skrzydel ku zewnatrz zeby wyglatal jek latajacy a nie wiszacy w powietrzu. Tyle ode mnie jak chcesz to mozesz odkopac w zasobach forum mojego smoka i sie nim posilic. chociaz nic tam pewnie ciekawego nie znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę smoczek jest fajny. Gdzieś widziałem tę głowę ale nie potrafię sobie przypomnieć gdzie...

 

Pierwszy róg za nosem jest w porządku ale dwa pozostałe są jakby "zrośnięte" w skórę co daje efekt spiczastego bąbla a nie rogu smoka. Podobają mi się jego zęby-szkoda jednak, że są tylko 3... Ładnie wymodelowałeś czaszkę. Przyczepię się do skrzydeł ponieważ wyglądają jak metalowe a nie jak zrobione ze skóry.

 

Ogółem bardzo mi się podoba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie to tu nie ma zadnej anatomi... szyja jest kwadratowa i proporcje leza. Musisz wprowadzic wiecej nieregularnosci. I miesni!! Tak samo skrzydla nie wyrastaja jak jakies antenki :P tylko maja stawy, kosci i sa bardzo umiesnione przy nasady wiec nie moga byc takie proste, Potraktuj je troche jak zwykle rece (tylko ze bardzo chude)a troche jak skrzydla nietoperza, bo ma podobne. To chhyba tyle jesli chodzi o konstruktywna krytyke. Jak na poczatek nie jest zle, zapowiada sie calkiem ok:)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności