Skocz do zawartości

Scena 3D: pokoj


7gaga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

noise nie jest zamierzony. na razie to tylko probne rendery bo troche jeszcze planuje poprawic. kilka rzeczy jest nei dorobionych i obrazki na scianie moze sie zmienia bo ciezko wybrac cos do tej tapety:(

jmtm00 nie rozumiem tego:''ale czemu zarowno obrazek jak i cala tapeta na scianie gdzie on dynda to bokiem sa?''

MaGuu-swiatlo jest pod dziwnym kontem. za nisko , ale na razie dla sprawdzenie czy sa dobrze ustawione parametry. bedzie wyzej:) moze tez sie zabiore za render nocny bo poczatkowo wlasnie tak mialo byc. nie wiem tylko czy z motyka na slonce sie nie porwe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zielonkawa tapetke mozesz wywalic :P i do tego zly wzorek ;] mozesz tez wywalic te dwie ogromne skorupy od orzecha. Lampa jest ciekawa :) Popracuj nad texturami dopasowujac je do pozostalych obiektow w scenie i nie mieszaj styli.

powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SiemeN, nie wiem co za zielonkawa tapetka i zly wzorek.chodzi o sciany czy obrazki? jesli chodzi o obrazki na scianie to jeszcze beda zmieniane, obracane itp.:)

marcin- to jest normalny portret lezacej osoby;)

dzieki za uwagi

edit:

kolejne 2 obrazki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanowie sie nad tym.wyrzucenie regalu to moze nie jest zly pomysl albo wyprobuje zmiane materialu. tylko zostanie pusty pokoj;).

do tapety juz mi oko przywyklo;)

 

troche za ciemno sie zrobilo:/ po zmianie swiatla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym tu więcej dzikości dodał to wszystko jest zabardzo uporządkowane. Dlaczego w pokoju nie może być lekkiego bałaganu albo jak już ma być pożądek to więcej rzeczy w stylu lampy- takich dziwnych lekko. Co do tapety to jest jednak zbyt krzykliwa ja bym nie chiał mieć takiej w pokoju, nawet jeżeli miałby by to być pokój do libacji alkoholowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności