Skocz do zawartości

Wysoka rozdzielczość - problem


Spyra

Rekomendowane odpowiedzi

Testuję mental ray w 3ds i napotkałem pewien problem. Chodzi o wysokie rozdzielczości od pewnego momentu tj 7000x5000 pikseli pojawia się ....

Chodzi o bardzo prostą scenę

W czym problem ? czy można coś zmienić w ustawieniach ? Próbowałem w Preference Settings/ rendering/bitmap pager ale te ustawienia nie dotyczą chyba mental ray.

 

Przy okazji chciałbym zapytać jaką maksymalną rozdzielczość można uzyskać w mental ray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No nie wiem.... kombinowałem z plikiem stronicowania i nic RAM jest w porządku chociaż nie jest go za wiele 512. Za pomocą rdzennego rendera 3ds z tą samą sceną w rozdzielczości 13333x10000 pikseli nie było problemu. Natomiast w mental ray dochodzę dokładnie do 6000x4500 i to ostatnia rozdzielczość którą renderuje a potem wywala błąd. Mam prośbę aby ktoś spróbował u siebie zrenderować coś banalnego (aby nie tracić czasu) w wyższych rozdzielczościach używając mental ray może przyjdą jakieś wnioski pod kątem sprzętu lub ustawień.

 

PS.Może te rozdzielczości wydadzą się wam chore ale chodzi o wydruki wielkoformatowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności