Skocz do zawartości

Pomocy


Jakob

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem nowy, jeśli chodzi o maxa bawię się nim od jakichś 2 miesięcy wiec nie jest to za wiele i jeszcze troszkę minie zanim zacznie mi coś wychodzić, ale nie w tym rzecz poniżej załączyłem fotkę ze scenki, którą staram się stworzyć jak widzicie jakość textur nie jest najlepsza próbowałem zmienić ustawienia maxa w customize/preferences/viewports/configure driver, ale to nic nie dało nie wiem może jest gdzieś w maxie funkcja, która reguluje glebie ostrości, jeśli tak to gdzie a może to same tektury kwestia ich nałożenia na obiekty sam już nie wiem, jeśli macie jakieś pomysły proszę pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

nie bardzo rozumiem o co chodzi

 

textury na renderze ktory przedstawiles wygladają ok , jesli nie jestes zadowolony to nie wina maxa a rozmiaru textur , jesli są w malej rozdzielczosci to zapewne sie rozciągneły na obiekcie , i tu nic nie pomoze , chyba ze zdobędziesz texture troche wiekszą

 

ustawienia configure driver nie skutkują dla renderu , jedynie dla widoków w viewporcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Render standardowy myślalem na vray-em ale nie jestem w nim najleprzy slyszalem ze jest dobry do robienia map typu displacement moze kiedys jezeli chodzi o scenke to wydaje mi sie ze jest cos nie tak ze sciana z otworem okiennym i posadzka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności