Skocz do zawartości

Tylko Star Wars ...


Obiwan00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! To mój pierwszy post i pierwszy nowy temat. Chcialbym aby wrzucac tu prace o tematyce star warsowej, komentować itd. Rysuje sporo i głównie w tej tematyce dlatego moje prace beda wlasnie tutaj.

 

Na sam poczatek Mistrz Yoda. Tablet + PS. Tlo czarne... ale jesli macie propozycje co by moglo sie znalezc tam...daleko za Yoda to dobrze. A moze umiescis go w jakiejs scenerii..hmmm.. Albo po prostu nic nie robic :D .. Komentujcie

 

yoda1bk.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

CzAk1 -> tak i zrobić z tego tandetną tapetę na którą nawet maniacy nie zwrócą uwagi :]

 

Obiwan00 -> może w takiej scenerii jak na refce był ? Fajowy Yoda ale szkoda, że mało inwencji własnej. Świat SW jest pełen przecie niezobrazowanych wątków, które aż czekają, żeby zostać zmaterializowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny yoda bardzo, tylko wlosy mogly by byc bardziej jednolite puszyste bop teraz jest tak troche luzem wlosek po wlosku

a co do tla to generalnie wg. mnie wystarczy zrobic jakies niekonkretne w odcieniach szarawych ew. zlamanych zielenia/niebieskim i troche rzucic tego na postac, w koncu to yoda jest tematem rysuna :]

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteś czasem obi- wanem z digartu.pl?

 

mistrz joda miły całkiem, ale tło byś chociaż kolorowe dał- czarne nieciekawie wygląda:p Ubranie troche odstaje.

 

Hmm.. mam konto na deviantart.com. Na digart.pl nie.

 

Dzieki wszystkim za uwagi. Ale skupialem sie na portrecie Yody, dlatego inwencji wlasnej tu nie ma... Patrzylem na fotke i z czasem stworzylem te prace.. A tło..hmm no wlasnie nadal nie wiem.

 

Co do wlosow. Yoda mial wlasnie przerzedzone wloski. Moim zdaniem wyszly super i lepiej byc nie mogly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CzAk1 -> tak i zrobić z tego tandetną tapetę na którą nawet maniacy nie zwrócą uwagi :]

 

Co ty!...Luz kafelki mieli XD Jakiś marmur coś ten...Lamkpa z IKEI i już sceneria z Gwieznych Wojen jak sie patrzy. Ja widziałem Filmik amatorski a'la SW i tam koleś miał owiniętą wokół pasa rure od odkurzacza...więc kafelki bendą spoko na taką okazje;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny ten yoda, tylko cos mi sie zdaje, ze z oczami mu sie cos nie tak dzieje ;-) no i imho jego lewe (czyli na rysunku prawe) ucho wydaje sie wyrastac z luku brwiowego, co chyba jest nieprawda;-)

 

to ja jak znajde czas to tez cos swojego wrzuce z tej tematyki:]

pozdrawiam fana;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... rzeczywiscie! Musze dodac malukta kreseczke zeby nie zlewalo sie to jego lewe ucho z lukiem brwiowym. Ale roznica swiatlocienia jest tam malutka dlatego tak sie "zlało" hehe...

Oczka są okej...nie ma sie co w nich doszukiwac. Yoda zeza nie mial, u mnie tez nie ma. Wylupiaste oczka ale okej.

 

No i oczywiscie czekamy na prace star warsowe Gildor!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem nad stworzeniem jakiejs bitwy kosmicznej. Narysowany mysliwiec ARC-170 juz mam. Oto on:

 

arc1701sq.jpg[/url]

 

Chcialbym go umiescic w takiej oto scenerii. W tle jest planeta coruscant, slonce pieknie oswietlajace wszystko z lewego gornego rogu. Mnostwo wybuchow i strzalow. Bedzie niezle. Ale jak macie sensowne pomysly zeby cos dodac lub ujac to piszcie.

 

Oto szkic sceny:

 

szkic6iw.th.jpg

No i planuje to zrobic calkiem sporych rozmiarow. Czekam na komenty i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności