Skocz do zawartości

fala cieplego powietrza


sloneczny_karuch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

zrobilem plane dodalem troche noisa i nalozylem na refraction raytracera.

powiedzmy ze zalamuje wszystko zadowalajaco ale jest problem ze nie przepuszcza on motion tzn. za planem jest gwiazda ktorej dodalem glow'a i do rozwalajacych sie czastek motion. Przez plan nie sa one renderowane, widac zwyczajne czastki bez effectow. jak to zreperowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie tylko dodam, że można to zrobić pluginem od Digimation "Fractal Flow"

Fractal Flow allows you to warp any image, video, or 3d scene to create water ripple effects, heat distortions, and much more.

Ale to płatne, więc chyba odpada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy wszystko dobrze zrozumialem ale warto sprawdzic kilka zeczy. Po I sprawdzic object ID w object propertier (prawy przycick na obiekcie). Po II w video post dodajemy add scene event i tu widok badz kamere z ktorej bedziemy renderowac scene. Po III dodajemy lens effect glow. Po IV nalezy sprawdzic w ustawieniach glowa czy mamy object ID taki sam jak w przypadku obiektu do ktorego chcemy dac glowa. Jesli tak to ustawiamy reszte parametrow zgodnie z oczekiwaniami. Po V robimy preview z zaznaczeniem VP Queue. Jesli wszystko gra czas na render. Ustawiamy wszystkie parametry w naszym renderze i przechodzimy do video post. Tu klikamy na Execute Sequence. Ustawiamy rozdzialke i zaznaczamy keep progressdialog i renderujemy. Nie wiem na ile vp wspolpracuje z innymi renderami. Ja uzywam Final rendera i nie mam problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności