Skocz do zawartości

max mi się tnie


kongo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam nadzieje ze to będzie ostatnie moie pytanie do ,,starych wyjadaczy,, przed swiętami kiedy robie projekt nawet całkiem prosty ,bez gigantycznej ilosci segmętow w obiektach itp max mi się tnie ust.na open

chciałbym przedstawić parametry mego kompa

procesor- 2600 amd sempron---wiem kicha

płyta gł. -abit nf7 nforce 2

karta graficzna- radeon 128bit

pamięć -768 m

 

powiedzcie mi moi drodzy co mam zrobić azeby maxio mi się nie cią pewnie zmienić cały osprzęt a tak poważnie to co wywalić i co dokupić a może problem jest gdzie indziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

powiem tak nie mam zbyt rozbudowanych textur i tosamo dzieje się na direct3 co dziwne, a jesli chodzi o dysk systemowy to jeszcze wczoraj formatowałem wszystkie dyski w tym system i nic nowego nie zainstalowałem więc dysk jest czysciutki a może wina jets tylko techniczna w moim osprzęcie mhmhm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź rejestry systemowe i oczyść je, potem zobacz co ci bzyka w tle systemu, wyłącz sobie np: GG, przeglądarkę internetową etc.

 

jeśli to nie pomoże to stwórz sobie oddzielne konto dla samego maxa i wyłącz wszystkie usługi sieciowe (odetnij się na tym koncie od internetu), zablokuj ładowanie kart dźwiękowych innych sterowników programowych (np: u mnie Wacom Driver czy OpenOfficeSTart, winampagent etc.) i jeśli masz to nie wstawiaj sobie bzurnych styli w stylu StyleXP czy WindowsBlind.

 

A jeśli to nie pomoże to kaszanić się może sam system i wtedy reinstall :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności