Skocz do zawartości

Scena 3D: wieża


Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem się zdecydować czy dać to do 2d czy 3d. Daję tu, więc oceniajcie wieżę a zwłaszcza to, jak dobrze jest wpasowana w otoczenie. Woda jest zrobiona wyłącznie w PSie więc nie krytykujcie za bardzo, ok? To taki dodatek. (po prostu wiem, że można ją było lepiej zrobić :] ). Dla jasności (wałków nie sieją ;)) - wieża jest 3d, miasto to zdjęcie, woda i akcesoria wodno-wypoczynkowe to Photoshop.

Z góry dzięki za, jakże oczekiwane, C&C.

[ATTACH]27814[/ATTACH]

[ATTACH]27815[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Powiem tak: nie wygląda to jak wenecja, miasto na wodzie, tylko jakby ulice zalano wodą, chodzi o to, że woda jest za wysoko, jeżeli jest chodnik i zaraz 5cm pod nim woda to coś jest nie tak, woda powinna być niżej, żeby w razie deszczu mógł się podnieść jej poziom bez szkód dla zabudowań. Jeśli chodzi o wieże, to całkiem nieźle, mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maras: słupy są tak cieńkie, że ich odbicia są zbyt rozmyte na falującej wodzie żeby było je widać. Widać je na bardzo krótkim odcinku. Sprawdzałem :)

streaker: co do wody - masz racje. m.in. to miałem na myśli mówiąc że można by ją lepiej zrobić :)

mkk3a: oryginał na życzenie - fotka centrum Piotrkowa (by mr_marchew)

Dzięki za pozytywne komentarze dot. wieży - zależało mi na tym, żeby wyglądała jak prawdziwa, skoro ktoś tak mówi, to już nieźle :)

[ATTACH]27890[/ATTACH]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności