Jump to content

Dmk

Members
 • Content Count

  422
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

15 Good

About Dmk

 • Rank
  Member
 • Birthday 10/26/1989

City (optional)

 • Miasto
  Gdańsk
 1. Tak jak napisałem mowa o animacji a nie pojedynczym obrazku, przy render masce mi będzie nakładać kolejne klatki na siebie edit: a okej, można czyscic poprzednie klatki faktycznie. Dzięki!
 2. Witam! Jak w temacie mam problem. Chcę wypluć w animacji same drzewa, ale jako że kamera się porusza to cała reszta obiektów musi być jako matte obj. Da się w maxie/vrayu zrobić w ten sposób że cała scena jest mattem a renderuje tylko daną warstwę ? Czy trzeba na około wszystkie obiekty zaznaczać i ustawiać w ich parametrach że są mattem ? Przy stillu by nie było problemu, ale przy animacji nie mam pojęcia jak to zrobić. Dzięki za szybkie odpowiedzi. Pozdr.
 3. Dosyć trwałe, pierwsze kreski były robione w grudniu i wszystko dotąd jest idealnie, ale tak jak pisałem wcześniej będzie na tym lakier / pokost dla wydobycia kolorku i pół błysku. Pozdr ;)
 4. Dzięki za komentarze, co do koloru na pewno w którejś pracy bedę wprowadzał, ale chyba jeszcze nie teraz :)
 5. Taki był zamysł Mac, ale nie bejcą tylko lakierem i/lub pokostem, bo sprawdzałem jak to działa z tuszem, i tusz się rozpływa po słojach i wychodzi lipa, poniżej test i coś takiego chciałem osiągnąć i zastanawiam się czy całości nie pojechać tak
 6. Dzięki ;) Tak jak pisałem, ten rysunek traktuje jako eksperyment, dlatego w różnych częściach są różne "Techniki" mimo że większość przytłumione kropkowaniem. Następny będzie lepszy ;)
 7. Też sie teraz nad tym zastanawiam :D Niedługo nowe ;)
 8. Witam! Wybaczcie za angielszczyznę skopiowaną z Be., chociaż to pewnie nikomu nie robi różnicy i tak ;) Pierwszy raz w życiu wyskrobałem coś takiego i zastanawiam jak się tu forum odniesie bo chyba mało takich rzeczy tutaj ;) "This is my experimental pencil/ink project.Ink on plywood 50x70cm. It's first time when i took ink pens, plywood and with pencil support i made this work. I don't know how much time i spend working on this but it was very very fun. This one open a series of 7 (i think) plywood's works" Link do behance'a z resztą zdjęć: http://bit.ly/YiErcp Pozdr!
 9. chyba raczej właśnie mniej szkicowo ;)
 10. Witam! Nowe długopisy w trakcie nudnej historii sztuki ;) Jak zwykle kompletna lipa i coś w miarę ;)
 11. kończe semestr 3, niestety nie PG ;) ale kadra stamtąd ;) tak czy siak to tylko studia.
 12. Szkice to takie jak to nazwałem poszukiwanie formy, bo lubie się tak bawić w wolnej chwili :) Co do architektury, to tak aktualnie kolejne moje studia ;)
 13. Kilka starszych szkiców-zabijaczy czasu na wykładach
 14. Nudziłem się na wykładzie z materiałoznastwa więc postanowiłem coś poskrobać, naoglądałem się Fenga, i innych teczek tutaj i stwierdziłem że też coś w tym kierunku zacznę czyli szybkie skecze ale długopisem tym razem ;) Niektóre są tragiczne, a dwa chyba całkiem spoko, ale czekam na opinie ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy