Jump to content

SammaeL

Members
 • Content Count

  160
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

82 Excellent

About SammaeL

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Sosnowiec

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wspaniałe ćwiczenia ! robocik z portala uroczy :D Cholera muszę się wziąć za martwą :) GZ
 2. Czyli tak po prawdzie , najlepiej zaczynać przygodę z rzeźbieniem :) ten programik sobie sprawdzę w wolnym czasie Dzięki :)
 3. Witaj ! Fajne Drzewulce :D Widzę masz w teczce bardzo interesujące prace :) Tak z ciekawości .. Rzeźbisz w Zbrushu ? a może inne programy? ciężko jest się nauczyć modelowania obiektów w takich programach ? Zawsze mnie to zastanawiało bo miałem chęć porzeźbić no ale przeraża mnie opanowanie narzędzi jeszcze w języku obcym O_o Coś można polecić laikowi ? Jak wpływają umiejętności rzeźbienia na rysunek i malarstwo ? :D Wybacz za wysyp pytań ^^
 4. Pracuje też nad tym :) jak by ktoś miał link do takich przydatnych trików , sztuczek to bardzo bym prosił.
 5. Wszyscy uczymy się i eksperymentujemy to że akurat ja bym tej pani zrobił inną kolorystykę to tylko moja decyzja i nikomu jej nie narzucam , ale lepiej coś sprawdzić do kąt to nas zaprowadzi i wyciągać wnioski ;) Pumax : z czarnymi dziurami w obrazie to się nie przejmuj ja mam na nie uczulenie ;) Oczywiście w tak ciemnym pomieszczeniu postać była by mało widoczna , jedynym źródłem oświetlenia jest magia która emanuje z miecza i nie pomyślałem jak to zastosować umiejętnie :) masz racie. Bardzo słuszna rada , sam się do niej zastosuje :D
 6. Zabawa z filtrami i wyostrzaniem warto czasem pokombinować ;)
 7. A zatem trzeba pooglądać dziary :] bo te co zrobiłem to chyba nie z tuszu tylko z lyrium :P Najlepiej takie dodatki na twarzy robić na osobnej warstwie , wtedy łatwiej to modyfikować.
 8. Hey Rosik :) Bigu dobrze zwrócił uwagę na wszystkie dysproporcje ja dodać mogę jeszcze od siebie że Viking ma odrobinkę za duże gały ale i to się da załatwić ;) Zrobiłem dla ciebie mały over , mam nadzieje że jest troszkę lepiej. A jak nie to i tak jabłko czeka i mnie :D
 9. Może ociapinkę ;) za bardzo oczojebne , ważne że nie ma już tych czarnych dziur w obrazie a nasycenie delikatnie jeszcze można zmniejszyć. I Będzie gites.
 10. Kefas : W porządku nie chciałem źle , po prostu w moim odczuciu poprawa barw wydaje mi się że zwiększa czytelność i atrakcyjność obrazka no ale kolorystyka często zahacza o gusta . Zależy jeszcze jaki motyw ma się w głowie . Ps. Ładna korekta do wodospadu :)
 11. O .. Tak tak o tego chodzi :D Widzę kolejne wypociny :] Pani zaklinaczka fajna , ja bym może tylko poprawił nasycenie kolorów i zredukował czerń hmmm... mniej więcej tak : drobne kosmetyczne zmiany :) Enviro te drugie skałki i wodospady cieszą oko , malowałeś na fotce czy najpierw szukanie kształtów i potem nakładanie tekstur ze zdjęć ?
 12. Skóra tego monstrum błyszczy niemalże jak worek którym jest owinięty a może wysmarowali go wcześniej oliwą ? :D Takie scenki z X-Lab zawsze robią wrażenie , ekstra praca :)
 13. Blaszak Inspiracja Falloutem ? ;) wygląda fajowo :) ja bym mu jeszcze przywalił detalem w okolicach klaty albo z lewej łapy zrobił taki akumulatorek :D Swoją drogą to przypomniałeś mi że ze starych prac można teraz wyciągnąć cuda ;) i przy okazji sprawdzić jakie postępy się poczyniło.
 14. Lepiej przyznaj się ... że nie chcesz się z nami podzielić swoim sekretem :P To w pełni zrozumiałe :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy