Jump to content

Recommended Posts

siema all. Jako ze nabylem wkoncu tablet, postanawiam wrzucic pierwsza prace wykonana na owym sprzecie.(painter)

malpaaacs6.th.jpg

W miare czasu bede wrzucal tu nowe pracki- glownie licze na rady dotyczace stosowania brushy czy jak to tam, sposob , trikow, skrotow klawiszowych ulatwiajacych zycie- jednym slowem painter dla zielonego w pigulce! Z gory dzieki za wszelkie korekty, rady,sugestie!

Edited by nicponim
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nigdy tabletu (rysika) w ręku nie miałem, więc w tej kwesti nic się nie wypowiem. Ale praca całkiem fajnie... Ile to bazgrałeś czasu jak na pierwszy raz tabletem??

Pozdro

siema all. Jako ze nabylem wkoncu tablet, postanawiam wrzucic pierwsza prace wykonana na owym sprzecie.(painter)

W miare czasu bede wrzucal tu nowe pracki- glownie licze na rady dotyczace stosowania brushy czy jak to tam, sposob , trikow, skrotow klawiszowych ulatwiajacych zycie- jednym slowem painter dla zielonego w pigulce! Z gory dzieki za wszelkie korekty, rady,sugestie!

Ładny Orangutan, a raczej orangutanica ;), a może młode - no to sąsiad ;) się pochwal jaki tablecik sobie zakupiłeś :],

Pozdrawiam

moze z 5h- malpe traktowalem raczej jak cwiczenie, cos na czym pedzle moge wyprobowac, dlatego moze tak sporo czasu pochlonela:/

tablet? wacom graphire 4 classic. Aha i jeszcze jedno- waszym zdaniem lepszy painter czy PS?

ejo mam prozaiczne i moze smieszne pytanko- jezeli wczesniej wybralem format kartki duzo za duzy niz planowalem, i chcem sobie teraz ladnie wybrac fragment ktory mnie interesuje to jak to zrobic? (painter)- z gory dzieki za pomoc. W nagrode orka wam rzuce:p

Edit- dobra jakos w paintcie zrobilem:p daje linka

blalallatw7.th.jpg

dzieki za wszelkie komenty i poprawki!

• 2 weeks later...

cicho tu wiec wrzucam nastepna pracke. licze na jakies komentarze, sugestie, krytyke, wielkie dzieki za jakiekolwiek rady i porady!

gamola1po3.th.jpg

Przyznam w sumie ze niezbyt mi sie podoba- ciagle cwicze i probuje, nie mam jeszcze opanowanego stylu rysowania(bardziej- wypelniaania,dobierania pedzli) stad niezbyt satysfakcjonujace mnie efekty:/

jak zwykle od groma komentarzy:/:p

O jaki nerwowy ;) . . . Sąsiad, patrzę że dobrze Tobie idzie ujarzmianie tabletu :], mi jakoś dalej nie wychodzi, a co do pracek to się nie wypowiem.

Nie mój klimat, na ostatniej trochę chyba markowałeś prawą rękę.

Pozdrawiam.

• 2 weeks later...

nowe.

izozmevq8.th.jpg

Rzucam paintera czekam na ps i tam moze cos zaczne dziobac ale juz z tutkow- trza sie nauczyc czegos;/

PS moglby ktos podac jakis link czy cus do skrotow klawiszowych, sposobow tworzenia brushy i ogolnie innych info dotyczacych poruszania sie po ps dla laika? z gory dzieki!

nowe.

Rzucam paintera czekam na ps i tam moze cos zaczne dziobac ale juz z tutkow- trza sie nauczyc czegos;/

PS moglby ktos podac jakis link czy cus do skrotow klawiszowych, sposobow tworzenia brushy i ogolnie innych info dotyczacych poruszania sie po ps dla laika? z gory dzieki!

Nie rzucaj ;), a co do linków do tutków to powiem to tak: poszukaj na CGTalk, lub na GFX lub nawet tukej jest tego trochę.

. . . Pracka fajnia :P . . . Szczególnie dziołcha do gustu mi przypadła, kolo trochę za mocno na nogach przysiadł, ale w sumie to nie dziwne przy takiej kobitce :))).

Pozdrawiam

• 3 weeks later...

dobra rzucam nowe,tym razem projekt przygotowany na projektowanie:] Jest to jakis placyk/skwerek ukazany w perspektywie:p zrobiony na tablecie dla cwiczonka;p (szczerze niewiem czy w digitalu mozna to przedstawic ale wali mnie to).Pierwsze starcie z ps;]

projjektlo3.th.jpg

hehe te bloki nie sa krzywe;p kurde ludzie problemy maja,przechylic linie horyzontu i sie gubia-wez wyprostuj obrazek w ps, tak zeby linia h byla rownoleglla do krawedzi kartki wtedy bedziesz mial "normalnie";p

• 5 months later...

huhuh sporo czasu nie rysowalem,no ale dopadla choroba, do sesji uczyc sie nie dam rady,wiec na odgrzebalem tablet i takie o tam trzeplemkoniecsk0.jpg

nie chce mi sie szczerze dopieszczac tego,raczej traktowalem to jako cwiczonko po dlugim czasie przerwy.

Ahoj amigos!

Ten ostatni - ogólnie ok... pare fajnych elementów, ale np. anatomia torsu totalnie poleciała. Skrót ci poprostu nie wyszedł. trzeba się było zdecydować - albo wygięta linie grzbietu i niewidoczny brzuch, albo plecy niewidoczne.

Cień pada troche zbyt sztucznie. Postać wygląda dynamicznie, a cień tego nie oddaje.

Najlepiej wyszła chyba prawa dłoń ;).