Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pełen szacun dla ołówkowych szkiców. Tylko patrzeć i się uczyć. Powiedz mi tylko czy rysowałeś to z głowy czy z natury (ew. zdjęcia)?? A digitale to nie to samo.. Może skup się na ołówkowych pracach? Bo naprawde niesamowite są!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az tak do dupy z digitalami?;] nie nie bede skupial sie na olowku, wole robic juz gorsze digitale niz niby lepsze olowki;p dzieki za komenty;]

 

edit-aha z fotki,nie mam jeszcze tak artystycznej duszy by chodzic po lasach i plenerowac;p tylko wtedy jak w szkole wymagaja-a ostatni olowek to skladaniec i troche z dynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ołóweczek jest przecudny :) widać, że nie tylko 'dużo gadasz' ale i 'dużo działasz' i jednym i w drugim jesteś coraz lepszy xD

 

jeśli miałbym się do czegoś przyczepić przy digitalach, to do rąk, czy ogólnie mięśni, ale to pewnie szybko nadrobisz :) przy połączeniach za duży cień dajesz i przez to robią sie takie bąbelkowate całe mięśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Digitale nie są złe, ale nie wyłamują się z tych lepszych pokazywanych na tym forum. Za to według mnie ołówkowe prace są jednymi z najlepszych (o ile nie najlepszymi) jakie widziałem na tym forum;] Może masz racje z tymi digitalami..trzeba uczyć się czegoś nowego nie??;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i zajebiscie chlopaki;] nikt nie lubi jak sie cos wytyka w pracach,ale mnie to akurat nakreca-zawsze staram sie poprawiac to co wytykaja ludzie;] spoko, anatomia do poprawki wedruje,jak jeszcze zatrzezenia jakies to walic. "Prace nie wylamuja sie z tych lepszych na forum"-to trzeba zrobic by sie wylamywaly;p łehehehe(skromna bladz ze mnie) nie no zartuje,ale bede robil co w mojej mocy by dogodzic wam chlopaki:* adios i widzimy sie przy nastepnym updacie,ktory nie wiem keidy bedzie ale bedzie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dawno nic nie wrzucalem,raczej krytykowalem, to teraz nadrobie zaleglosci;]

 

moze od starszych, concepty do pewnej gry:

ssssspx3.jpg

 

Odrodzony:

Wygląd: Odrodzony wygląda na typowego przedstawiciela frakcji, aczkolwiek jest nieco posunięty w wieku. Na oko wygląda na późno sześćdziesiątkę, jednakże jest jeszcze gibki i całkiem sprawny. Ma 180 cm wzrostu, ale jego znaczna chudość powoduje, iż wygląda na nieco wyższego. Nosi białą tunikę, którą przewiązuje w pasie szerokim, amarantowym pasem sukna. Białe włosy, sięgające ramion, są nieco pożółkłe i zaczynają się w połowie czaszki, gdyż łysina postępuje nieubłaganie. Pomarszczona twarz odznacza się wielką bladością, a na policzku sterczy pękata, czarna brodawka. Brwi ma jasne, uszy niewielkie, a podbródek szpiczasty. Jest gładko ogolony.

43197971th1.jpg

 

- jakas pani co kulki czaruje,nie wiem dokladnie do czego te kulki sluza i po co to i na co, po spozyciu pewnej zaczarowanej substancji taki pomysl przyszedl do glowy;]

fireballxq2.jpg

 

-podrasowana wersja starego rysunku,jednego z pierwszych na tablecie,tak z nudow raczej...(gdzies na 1 stronie tego tematu powinna byc stara)

gamola2cu7.jpg

 

olowkowe(glownie na zlecenie, dlatego taka tematyka nudnawa):

1145087bm0.jpg

skalyqa1.jpg

1118990eo9.jpg

 

no i to tyle narazie, czekam na komentarze i krytyke,bo jeszcze 3 prace tabletowe sa zaczete,ale wole posluchac rad i komentarzy odnosnie tych,zeby bylo wiadomo na przyszlosc co poprawiac i na co zwracac uwage. Adios amigos !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo dziekowac;] anatomia chyba nie gut, jakos nie widze juz bledow,gdybam ze cos z szyja-glowa nie tak ale nie wiem co- niby na poczatku zrobilem szkielet postaci,pozniej nakladalem ubranko, no i moze w dalszym etapie sie zatarla anatomia/proporcje;] dzieki za komenty,w sumie nie spodziewalem sie takich;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne koncepty, jestem pod wrażeniem, lekko namalowane, proporcjonalne i z ładnymi kolorami, najmniej mi się podoba pani machająca kometami ;P nie jest tak swobodnie potraktowana jak reszta, jest statyczna, sztywna i lekko przemęczona, znacznie lepsze wrażenie robi na mnie ten ludek wymachujący rękami, świetna robota ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki

Daroz- no wlasnie mialem taki dylemat z tymi wlosami-albo dynamika,albo troche realnosci-ciezko w zamknietym pomieszczeniu o wiatrzysko co tak wlosy rozwiewa;] co do pozy-to jest wlasnie ten minus jak zaczyna sie wchodzic w detale itp-ze traci sie ten smaczek co mial szkic-po prostu nie wiadomo kiedy to "cos" znika;] A elementy zbroji-hmmm no jakos z ciekawosci narysowalem no i zostalo;]

 

pozdrawiam;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema piotr, nieźle se poczyniasz... jakbys nie kojarzyl, to ja ten marcin od kuby. postanowilem, ze od czasu do czasu sie pokaze na tym forum... dobrze miec tu znajomą twarz;] ostatnio jak gadalismy, mowiles, ze nie bawisz sie w digital painting, a tu taka niespodziana:) pozdro szatanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche akwareli do szkoly(w sumie moje pierwsze mazniecia akwarela...i chyba ostatnie;p) robione na zaliczenie na malarstwo, dzien przed oddaniem wiec nie bylo mowy na jakies wypieszczone dziela;] wrzucam to zeby watek z kurzu otrzepac, digitali narazie brak bo wakacje mam i straszny len mi w d**** siedzi;]

pozdro !

 

PS. sry za elipsy i brak symetri w zielonej butelce;]

malmalulx4.jpg

malun2gg2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety nie rysuje to co bym chcial tylko to co "klient" zazyczy;] robie rysunki do szkoly rysunku( przygotowania na architekture w bialymstoku). Najczesciej wlasnie tematami sa wioski, jakies drzewa,zielen, budynczeki itp Zadne przemyslane rzeczy;p najczesciej dostajesz fotke i dzialasz po swojemu;] ciesze sie ze sie podoba;]

pozdro!;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu dopadla choroba, nie bylo jak polatac, poszalac, pobawic sie, wiec postanowilem troche anatomie pocwiczyc;] W sumie powstalo mnostwo szkicy, glownie olowki,ale nie nadaja sie one raczej na pokaz, wiec wrzuce tylko 3 digitale;p

 

na podstawie rzezb Marka Newmana.http://www.marknewman.deviantart.com/

kobitka3.jpg

omen4.jpg

hulk3.jpg

 

PS.postaram sie wyszukac jeszcze kilka sceneri w olowku,ale jakos nie moge doszukac sie fot, a prace niestety sprzedane;/

 

PS2. dlaczego nie moge zmienic tytułu wątku? zmienia mi sie jedynie tytuł postu;/

Edytowane przez nicponim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności