Skocz do zawartości

nicponim UP UP !


nicponim

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja pierdykam... Postaci ci wychodza mocno srednie ale do enviro masz lape. Ostatnie prace rewelacyjne. Rowniez te pogodne/sloneczne do animacji daja rade! Podsylam pare gwiazdek do kolekcji ;) I wielkie dzieki za etapy ostatniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zepsuje Wam zabawę jeśli napiszę, że zmieniłem moją ocenę na 1* żeby zobaczyć czy ludzie chętniej głosują jeśli gwiazdek nagle okaże się za mało? ;) Ciężko o wątki z takimi granicznymi ocenami, więc musiałem wykorzystać okazję rekomendacji :D Dziwne kombinacje odwalam ostatnio, ale to dla Waszego dobra :P Nie wiedziałem, że aż tak zareagujecie. Ilość gwiazdek ode mnie wróciła do poprzedniego stanu ;)

Fajny makingofik, chętnie zobaczyłbym ich więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem znowu pod wrażeniem. Przejrzałem twoją galerię i chyba coś ci w końcu stykło w głowie tak jak trza;) Światło kumałeś, kolorki dobierałeś, ale teraz zaczynasz z tych instrumentów budować śliczną fugę. Potem może ci się ukula koncert, więc tak trzymaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziex za odpowiedzi !

 

caly czas staram sie robic malo skomplikowane w miare szybkie smary, w celu ogarniecia przestrzeni i waloru...

 

PS. kurde teraz tak patrze ze troche Mardiba ciuchcie przypomina, czysty przypadek, serio;]

next:

2vrzpzs.jpg

 

i etapy:

stepbystep05.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez nicponim
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załamujecie mnie pany tymi speedami... :(

gdzie mi do takiego skilla i gdzie mi cierpliwości do pracy/rozwoju w takim kierunku. eh.

 

zacne to wszystko, zwłaszcza te ostatnie prace. A sam las, to mistrzostwo jak dla mnie.

dziekuje dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre te wrzuty ostatnie :/ nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie. :/ jak to sie stało, że nagle sami wymiatacze na maxie :/ rosną jak grzyby po deszczu :/ nie kumam czaczy :P

 

high fiveee

 

My się cieszmy z tego! Wiadomo pocisk w krocze jest, a teraz nicponim funduje codziennie, ale ile w tym dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat mnie nie chce;] w Polsce tez mnie nie chcą hehehehe

 

No nie uwierzę że żadne wydawnictwo nie chciało by mieć takich okładek. Chyba że jeszcze nie próbowałeś. I o ile chcesz takie coś robić. Pzdr i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności