Jump to content

yarosh

Members
 • Content Count

  783
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

yarosh last won the day on May 16 2012

yarosh had the most liked content!

Community Reputation

63 Excellent

2 Followers

About yarosh

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Ełk
 1. a się odgrzebię odrobinę ;]
 2. jak zwykle ogrom wszystkiego, jak na razie najfajniej wygląda ten ze wstążką
 3. bolesny powrót do codziennego rysowania
 4. powolutku wracam do szkicowania
 5. ostatnio mało czasu mam na działania kreatywne, ale jako, ze mój synek miał zabawę karnawałowa to razem wykonaliśmy mu taką piracką szablę jako uzupełnienie jego stroju fajnie się razem pracowało kilka innych rzeczy jest na blogu -> http://myheadinlines.blogspot.com/2015/02/just-some-diy-propstoys-for-my-son.html część z nich trochę już się poniszczyla po letnich zabawach na podwórku, ale jeszcze daje radę, trzeba będzie tylko zacząć pracę nad aktualizacją sprzętu bo młody rośnie i z hełmów wyrasta powoli xD
 6. Hej Soulinko, dzieki za miłe słowo, ostatnie kolorki to wszystko wektory praktycznie. Mój główny program to inkscape + ewentualnie illustrator, mam mało czasu ale próbuję ogarnąć jeszcze flasha z animacją ale na razie to opornie mi idzie - musze podszkolić się w rysunku.
 7. Dzięki. Pozostaje kwestia dochodu który można zarobić na podstawie takiej umowy, a jak wiadomo US ZUS itp lubi liczyć pieniądze niezarobione. Trochę niefajnie byłoby zostać zmuszonym do założenia działalności ;]. Jako osoba fizyczna chyba nie mam co za dużo martwić się o nadmierną ilość okazji do kontroli, bo teraz raczej szukają tych przed szereg wychodzących i działalności w czym pomaga im zapewne komputerowa baza danych.
 8. dzięki, bo nie jest to jednoznacznie określone i różnie do tego księgowe podchodzą, szczególnie że raczej maja doświadczenie tylko z działalnością gospodarczą. Gdzieniegdzie można napotkać komentarze, że w przypadku zagranicznych zleceniodawców należałoby odprowadzać zaliczkę co miesiąc, może kiedyś spróbuję się dowiedzieć w US tego.
 9. dokładnie, jeszcze się o tą sprawę dopytam: w przypadku krajowej umowy o dzieło z osobami fizycznymi, to ja też odprowadzam podatek, ale mogę na samym końcu przy składaniu deklaracji dopłacić różnicę, czy w przypadku zagranicznej firmy jeśli postąpię tak samo(na mnie spoczywa obowiązek podatkowy), zamiast odprowadzać składki do każdego 25 miesiąca po otrzymaniu kasy na konto, to będzie duże uchybienie? Wygodniej byłoby dla mnie jednym przelewem załatwić całą kwotę i nie miałbym problemu z nadpłaconym ewentualnie podatkiem Jeśli konieczność odprowadzania podatku do każdego 25 miesiąca obejmuje tylko działalność gospodarczą, anie osoby fizyczne to proszę o jednoznaczną odpowiedź, bo jak na razie nie znalazłem takowej ;], a wiadomo, że interpretacje US porafią być bardzo ciekawe.
 10. jeszcze ja, znalazłem pół godzinki, to nabazgrałem coś takiego, "Nie wszystko nowe, co na nowe wygląda"
 11. Fajnie,się to komponuje z brakiem super mocy tej postaci. Idąc w tą stronę można było mu zrobić gogle, może nawet coś na kształt noktowizora, szczególnie, że maska przy oczodołach ma swoją grubość. Jednostki SWAT czy inne też używają ochrony oczu, no i fajną gumkę by można było mu zrobić do ich podtrzymywania
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy