Jump to content

Perlis

Members
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Perlis

 • Rank
  Member

City (optional)

 • Miasto
  Wrocław
 1. Nie no, brak mi słów. Sobie na pulpit walnę ;)
 2. Jeziora wrzuć :) Nadal Cię nienawidzę, właściwie to nawet bardziej niż wcześniej ;)
 3. Dzięki za miłe słowa :) Status Staram się obserwować. Irytuje mnie tylko, że gdy dochodzi do rysowania z głowy to się jeszcze nijak nie przekłada. Może za szybko chce :) CUKIERASS Te prace są w pewnym odstępie robione ;) Tak 2-3 miesięcznym. Chociaż to i tak część z tego co w tym czasie narysowałam. lukasz_lkz Nie nazwałabym tego zastojem a raczej irytacją, że nie wychodzi mi jak chce ;) Hm... tabletem rysuje tak ze dwa lata już i dzięki temu mniej lub bardziej systematycznie ćwiczę. telthona może to i brak cierpliwości, tyle że wykończenie tej pracy (Świtezianki) trochę mi zajęło czasu. Żal mi go tracić aby wszystkie tak kończyć. Trzeba chyba się zebrać w sobie i ćwiczyć ćwiczyć ćwiczyć ;)
 4. Trochę się broniłam przed założeniem tu teczki, bo sama mało udzielam się w wątkach innych. Jednak zacięłam się przy tym moim mazianiu i albo się coś ruszy, albo stracę hobby. Poza tym mam nadzieję, że zmobilizuje mnie to do bardziej systematycznego ćwiczenia. Oto moje prace, od w miarę najstarszych ;): I parę ćwiczeń z referek: Najbardziej mnie drażni poziom enviro rysowanych z głowy. To co rysuje nijak się ma do tego co widzę w głowie. Wszelkie uwagi bardzo mile widziane :)
 5. nawet nie chce mi się nic pisać :) po prostu extra
 6. Ze smokiem najlepsze :) Ale i tak obijasz się. Mniej battlefielda :P
 7. ten smok wygląda tak.... realnie (jakkolwiek dziwnie może to brzmieć :P)
 8. Chronologicznie mówisz hm... pewnie z czasem poziom się wyrówna :) A i wrzucaj niewykańczane prace, łatwiej nie raz coś zasugerować na nich i nie taki żal przemalowywać wszystko :) Wracając do tej pracy 'atak', już na etapie szkicu spróbuj rozróżnić plany i złapać walor i zaakcentować to co ma przykuwać uwagę. Łatwiej potem będzie Ci z kolorami.
 9. A się odezwę, a co ;) Masz straszne zmienne te prace. Od dwóch ostatnich świetnych (obie kolorystyki fajne, dają zupełnie inna atmosferę, do widoku z okna, który jako rysunek jest średni. Fajnie narysowałaś to drzewo, jego korę, ale za bardzo w detal poszłaś, przez co nie wiadomo na czym się skupić, plany też nie są zróżnicowane. Dobrze by było zrobić krzaki za drzewem jaśniejsze niż samo drzewo, a gałęzie przed drzewem ciemniejsze. Wypróbuj takie coś :) Jak walczysz z anatomią to nie skupiaj się na światłocieniu za bardzo, lepiej na samej konstrukcji i zaznaczaniu mięśni, a jeszcze lepiej jakbyś miała modela :P Zachowałaś jakąś chronologie w dodawaniu tych prac? Bo np ten: http://mgscape.com/files/3dmax/mgscape.jpg jest całkiem spoko (może rozjaśnić lekko te drzewa w tle- pesrepktywe powietrzną dać), a już ten http://mgscape.com/files/3dmax/atak2.jpg tak trochę nie za bardzo (chociaż to szkic). Świetny jest szkic tych dwóch amazonek (?), końskie zadki i głowy też fajne :) No. To tyle ode mnie. Sama nie jestem mistrzynią w rysowaniu, więc się już nie wymądrzam :D Poproszę o więcej prac :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy