Jump to content

pwq

Members
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

pwq last won the day on December 14 2019

pwq had the most liked content!

Community Reputation

28 Excellent

About pwq

 • Rank
  Member
 • Birthday 12/06/1988

Recent Profile Visitors

2,962 profile views
 1. Obejrzałem już kilka odcinków i mnie wciągnęło - jest jednak jedno ale: jeśli ktoś nie czytał książek, albo chociaż nie grał w gry, to wydaje mi się, że się nie odnajdzie w serialu.
 2. pwq

  Czarne Wdowy

 3. pwq

  Biurko do pracy

  A jak z wysokością? Stoły chyba z reguły są troszkę wyższe niż biurka, ale mogę się mylić.
 4. Spróbuj tutaj: https://osu.ppy.sh/community/forums/topics/725883 Ktoś miał taki sam problem, a gdy udało mu się dostać sterowniki to dał link w ostatnim poście.
 5. Chciałem jeszcze dodać, że zauważyłem, że linki na dole strony "Forum" i "Galeria" w "Polecanych działach" nie działają.
 6. pwq

  Biurko do pracy

  Nie wiem czy dział hardware to odpowiednie miejsce na ten post, ale przecież biurko jest nam tak samo potrzebne jak monitor czy myszka. Szukam jakiegoś fajnego biurka do na którym zmieściłyby się trzy monitory 24", tablet A4 i wiadomo, klawiatura i mysz. Może widzieliście gdzieś jakieś ciekawe oferty, a może macie jakieś fajne projekty, które można zlecić stolarzowi do wykonania?
 7. Czy jest jakaś możliwość powiększenia grafik przy przeglądaniu ich na telefonie (android + chrome lub firefox). Przekręcenie ekranu nie pomaga, a nawet zmniejsza obrazki.
 8. pwq

  Seeker

  Super wyglada! Tak z ciekawosci, ile godzin schodzi Ci na taka postac od poczatku do konca?
 9. Jakieś fatum dzisiaj czy coś? Dokładnie dzisiaj też szukałem info jak zresetować te opcje, bo każda próba renderu wywalała maxa. I faktycznie zmiana na scanline, a potem na v-ray pomogła.
 10. A nie lepiej wrzucić model na Sketchfaba?
 11. Przychodzą mi na myśl trzy rzeczy: 1. Eksport FBX lub OBJ i ręczne ustawienie materiałów w maxie. 2. Export vrscene z cinemy do maxa: https://www.chaosgroup.com/blog/how-to-move-v-ray-scenes-between-applications 3. Był też taki plugin MaxToC4D, który ładnie przenosił materiały i obiekty z maxa do cinemy, ale nie jestem pewien czy działa on też w drugą stronę.
 12. Witam, Postanowiłem założyć tą teczkę, aby dodać kilka prac, które zrobiłem w ostatnim czasie (część skończonych, a część nie) oraz żeby wrzucać tu coś w przyszłości.
 13. Nie wiem czy było, ale polecam cały kanał:
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy