Jump to content

megusta

Members
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

megusta's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

13

Reputation

 1. Czy zarobi się na umowę o pracę jako arch modeler oraz vehicle modeler? Do kogo można się zgłosiić z takim czymś?
 2. Chętnie udzielę lekcji z maxa. Napisz mi na priv więcej info ok?
 3. Czy mogę zainstalować plugin o którym mowa w tytule, na innym kompie, nie mając dostępu do niego dostępu? (np z powodu wyjazdu)
 4. Witojta, przekopałem pół internetów w poszukiwaniu mojego świętego graala, i nic nie znalazłem. Chodzi mi o to jak zrobić rig dla skrzyni biegów? Wiem jak zrobić by zębatki się kręciły (jak są jedna obok drugiej) jak się zazębiają, ale nie wiem co zrobić by po zmianie biegów nastąpiła zmiana obrotów. Jak bym zrobił skrzynię biegów to chciałbym ją poruszyć ale nie wiem jak zrobić rig 😕 3ds max 2016
 5. zaznacz klikając je, potem delete na klawiaturze btw zacznij przeglądać tutoriale od podstaw potem zakładaj wątki. na yt jest ich masa, po PL, ENG i inne języki, lub jak chcesz mogę cię pouczyć ale za hajs xD
 6. Dość rzadko kupuję jakiś soft w necie i mam dość małe doświadczenie w tej materii. Otóż chcę sobie kupić multiscatter - i tu mam kilka pytań: 1) Jak mam wybrać do jakiej wersji go potrzebuję? Przed dokonaniem wpłaty czy już po? 2) Czy po dokonaniu wpłaty otrzymam go na meila czy może dostanę link do pobrania? 3) To będzie link do całego softu razem z licencją, czy tylko do licencji, a sam soft mam pobrać oddzielnie? 4) Po jakim czasie będę mógł z tego korzystać (kiedy/po jakim czasie będę mógł go pobrać)?
 7. Jak zrobić jakikolwiek obrazek/(model?) żeby wyglądał tak jak by był uszyty grubą nicią? pomyślałem o tym
 8. Ja to bym zrobił tak: Wyśrodkowujesz całą scenę na współrzędne xyz = 0, potem robisz export do fbx i import do maxa. Z czego podczas importu musisz coś zaznaczyć podczas wczytywania fbx-a - nie pamiętam co.
 9. Nie mam żadnych warstw w menadżerze warstw - próbuję to naprawić reinstalką/obawiam się robienia formatu. Pytanie brzmi jak to naprawić? Jeżeli reinstalka zawiedzie bez formatowania systemu? wywala mi taki komunikat: błąd NAPRAWIŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Reinstalka nie wystarczyła, należy wejść w menadżer warstw kliknąć prawym przyciskiem w dowolnym miejscu będąc we wspomnianym menadżerze, wybrać: 1) unhide all - to i tak nic nie da 2) potem filters invert obejct filters 3) zmienić z powrotem use object filters nie wiem czemu ale naprawiłem właśnie tak i działa. Może to się komuś przyda.
 10. A powiesz na co ci stara wersja?
 11. Jak w tytule, jak zresetować/przywrócić ustawienia domyślne w render setup? 3ds max 2016 x64 vray 3.60.03 x64
 12. Metod modelowania bluszczu jest wiele, po za tym ivy gen jest darmowy
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy