Jump to content

megusta

Members
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About megusta

 • Rank
  Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak zrobić jakikolwiek obrazek/(model?) żeby wyglądał tak jak by był uszyty grubą nicią? pomyślałem o tym
 2. Ja to bym zrobił tak: Wyśrodkowujesz całą scenę na współrzędne xyz = 0, potem robisz export do fbx i import do maxa. Z czego podczas importu musisz coś zaznaczyć podczas wczytywania fbx-a - nie pamiętam co.
 3. Nie mam żadnych warstw w menadżerze warstw - próbuję to naprawić reinstalką/obawiam się robienia formatu. Pytanie brzmi jak to naprawić? Jeżeli reinstalka zawiedzie bez formatowania systemu? wywala mi taki komunikat: błąd NAPRAWIŁEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Reinstalka nie wystarczyła, należy wejść w menadżer warstw kliknąć prawym przyciskiem w dowolnym miejscu będąc we wspomnianym menadżerze, wybrać: 1) unhide all - to i tak nic nie da 2) potem filters invert obejct filters 3) zmienić z powrotem use object filters nie wiem czemu ale naprawiłem właśnie tak i działa. Może to się komuś przyda.
 4. A powiesz na co ci stara wersja?
 5. Jak w tytule, jak zresetować/przywrócić ustawienia domyślne w render setup? 3ds max 2016 x64 vray 3.60.03 x64
 6. megusta

  Ivy bez generatora

  Metod modelowania bluszczu jest wiele, po za tym ivy gen jest darmowy
 7. pokaż to lub zapraszam na priva
 8. W menadżerze warstw są obiekty nie do usunięcia mają symbol miarki są nieaktywne i nie da się ich aktywować oraz usunąć, i tak jest w prawie każdym nowym projekcie. Oraz zawsze to są dwa obiekty zawsze o tej samej nazwie: iixyxu x(tu jest litera której nie potrafię wpisać)xu nad literami x y oraz u są "ptaszki/kreski" jak by to nie były PL symbole
 9. Witam mam problem z trawą. Otóż używam 3ds max 2016 x64 oraz v-ray 3.60.3 i multiscatter 1.3.6.9. W viewporcie widać trawę w jako kwadraty (tak jak ustawiłem) a na renderze pustka. Jeszcze dziwniejsze jest to że, raz działa raz nie, raz działa na dużych powierzchniach, raz na małych. WTF?
 10. Zrobiłem trochę inaczej - zainstalowałem maxa na innym kompie (na moim jeden plik się nie otwiera z niewidomych powodów) i na tym innym kompie się otwiera - korzystając z okazji zrobiłem od razu export do fbx-a
 11. Czy jest jakiś program co mi przerobi plik z maxa 2016 do fbx? Wiem że są online - ale są ograniczone co do wielkości, a ja mam duży plik (ponad 200 mega) do przekonvertowania. Czy jest jakiś zewnętrzny soft lub strona online, który-a, mógł by do tego posłużyć?
 12. O ja je**e - ale realizm - kiedy ja tak będę umiał xD
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy