Jump to content

megusta

Members
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Good

About megusta

 • Rank
  Member
 1. Witam mam problem z trawą. Otóż używam 3ds max 2016 x64 oraz v-ray 3.60.3 i multiscatter 1.3.6.9. W viewporcie widać trawę w jako kwadraty (tak jak ustawiłem) a na renderze pustka. Jeszcze dziwniejsze jest to że, raz działa raz nie, raz działa na dużych powierzchniach, raz na małych. WTF?
 2. Zrobiłem trochę inaczej - zainstalowałem maxa na innym kompie (na moim jeden plik się nie otwiera z niewidomych powodów) i na tym innym kompie się otwiera - korzystając z okazji zrobiłem od razu export do fbx-a
 3. Czy jest jakiś program co mi przerobi plik z maxa 2016 do fbx? Wiem że są online - ale są ograniczone co do wielkości, a ja mam duży plik (ponad 200 mega) do przekonvertowania. Czy jest jakiś zewnętrzny soft lub strona online, który-a, mógł by do tego posłużyć?
 4. O ja je**e - ale realizm - kiedy ja tak będę umiał xD
 5. Witam, wiem moje pytania są na niskim poziomie ale rzadko się pojawiają (tak mi się wydaje). Ale do rzeczy :) Jestem po formacie i nowe instalki od nowa wszystko i nowe problemy. Otóż (3ds max 2016 x64) mam problem z texturą - nakładam texturę (blueprint samochodu) na plaina i ona od razu jest x razy zagęszczona - głowię się i głowię i nie mam pojęcia co zrobić aby ta textura wyświetlała się raz i nie zagęszczała się z automatu. Dzieje się tak nie zależnie od ustawionego silnika. Proszę HELP :)
 6. Znalazłem kilka tutoriali i jak na razie to testuję. Jak skończę to się odezwę ;) I w tedy pochwalę się co mi wyszło.
 7. Dzięki ludzie - jest w czym wybierać.
 8. .... Myślałem że coś zaproponujesz ....
 9. jak w temacie, Jaki soft do modelowania roślin typu drzewa, krzaki ozdobne, kwiaty itp soft do którego będą dostępne w necie darmowe lub płatne tutki
 10. pierwszy problem rozwiązałem zmieniając skróty. znalazłem rozwiązanie na drugi problem :D okazało się że po imporcie avatar ląduje gdzieś daleeeko poza "środkirm grida".
 11. Szukam kogoś kto nauczy mnie Marvelous designera oraz substance designera - online przez skypa (współdzielony ekran lub powiem ci czego konkretnie chcę się nauczyć,a ty mi to nagrasz i wyślesz na meila) oczywiście za kasę
 12. Wiec może inaczej - szukam tutka w którym będzie pokazane - nie to samo ale coś podobnego - z tym jak takie coś zrobić
 13. Witam mam problem z jednym tutkiem https://www.youtube.com/watch?v=VfRwriUUW1o 8-ma minuta jak zrobić te pofałdowania na tych eliptyczych kształtach ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy