Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Pan Śrubka i pantofelek"


RA

Rekomendowane odpowiedzi

Dzindybry

 

Wprawdzie jam nie godzien, ale sprobuje.

Obszerny i wyczerpujacy opis pracy:

Glownym "elementem" obrazka jest robot (tytulowy Pan Śruba) trzymajacy w obu rekach maly, sliczny, przecudowny, slodki i jaki tam jeszcze chcecie damski pantofelek. Pan Ś jest smutny, moze pojawi sie jakas wyjatkowo wzruszajaca kropla oleju splywajaca po jego policzku. Co dzialo sie przed i po opisywanym zdarzeniu kazdy domaterializuje sobie sam. ;)

Szkic sytuacujny powinien ukazac sie dosc szybko, same prace rozpoczna sie... ho, ho, albo jeszcze pozniej.

 

Pozdrawiam i zycze wszystkim ukonczonych prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

noo....a jaki styl pracki przewidujesz ??...z " maly, sliczny, przecudowny, slodki pantofelek" moze byc problem (tak osobiscie ja bym miał) zeby on wyszedł jak " maly, sliczny, przecudowny, slodki i jaki tam jeszcze chcecie damski pantofelek" :P Powodzenia i ukonczenia pracy w terminie zycze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy de bedzie. Nie wykluczam jednak jakis podmalowek albo np. tla w 2D. :)

Styl pracki... hmmm... robot w stylu tego z bajki Disneya czy Pixara (duzy latajacy), a pantofelek, to jakas wiosenna kolekcja Barbie. ;) Jeszcze nie szukalem referek pantofelka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RA a gdyby zmienić koncept i zrobic podobną scenke tyle ze ten pantofelek przy nodze jakieś pięknej pani trzyma ten root;>? echhh wiem wiem mało orginalne i pomysłowe nie słuchaj mnię

fajny masz ten pomysł czekam na robota no i pantofelek, nie wiem czemu ale obuwia się w 3d boje bardziej niż organiki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności