Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Rocket Launcher


diabolical

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fireball.webpark.pl/all.jpg

 

to jest render i rzuty z dolu i z gory mojego pierwszego modelu ever: rakietnicy z Unreal Tournament 2k4 ;] - wymaga jeszcze kilku "czesci", ale juz na tym etapie prosze o jakies sugestie, porady. Nie mialem zadnych blueprintow, wiec wszystkie wymiary sa "na oko", opieralem sie na kilku screenach z gry.

 

przy zamieszczaniu tutaj tego obrazka zauwazylem ze jeden z "nitow" w podstawie sie przesunal ;] wiec to juz poprawilem..cos jeszcze?

 

 

EDIT => no juz chyba wszystko regulaminowe =]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

PS: To sie przyda:

adres obrazka

 

 

no wiem,wiem,ale pierwszy obrazek jest dosc duzy,nie chcialem wrzucac na forum..

 

a tu siatka z perspektywy:

 

pers.jpg

 

cos jeszcze? ;]

 

ps. wlasnie - mam pytanie: model robie w modo, w ktorym widzialem jakies narzedzia do texturowania, wiec (kiedy juz skoncze model) mam teksturowac w tym samym programie? Slyszalem,ze modo to dobry modeler, ale moze jest jakis lepszy program, w ktorym bedzie mi sie wygodniej "kolorowalo"?A jesli tak - co mam zrobic w modo przed eksportowaniem do innego softu?Czytalem o jakis siatkach UV, ktore trzeba z modelu sciagnac...nie wiem,poradzcie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszą rzecz to wygląda to nad wyraz zgrabnie... :)

Ale moim zdaniem do rakietnicy spoooro jej brakuje :) Pierwsze co Ci się może przydać to opanowanie modyfikatora meshsmooth, albo najlepiej turbosmooth - uwierz mi, przyda się! :)

 

Marcin > Ty to wiesz jak z klasą przywitać newbieee3Zzzzz ;) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hoho co ja tu widze "MODO" :D

nie jest źle ale model dość prosty ;)

 

ironia chyba nie na miejscu :) :P :P

 

owszem, model dosc prosty, za sequel "Katedry" zabiore sie jak taka rakietnica bedzie mi zajmowac 15minut pracy a nie 4h..

 

@ Knysha: zanim wogole sie zabralem za cokolwiek poczytalem troche o softach i modo zbieral chyba najepsze opinie.. i faktycznie nawet takiemu noobowi jak ja milo sie w tym pracuje ;]

 

@M@Ti: powitanie sluszne, kiedy zdarzalo mi sie byc modem tez wszystkich sprowadzalem na ziemie zaraz na poczatku ;] max3d.pl nie moze byc wyjatkiem od reguly :D

 

a czego brakuje jej do rakietnicy? ;] poza klawiaturka, 1 puszka i magazynkiem? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czego brakuje jej do rakietnicy? ;] poza klawiaturka, 1 puszka i magazynkiem? :D :D :D

 

Hehe, obłości, tekstur, trochę lepszych proporcji, ...postaci ja trzymającej (może być Malcolm :)) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności