Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Bez litości"


muody

Rekomendowane odpowiedzi

z tym lakierem faktycznie przesadziłem, ale w sumie niewiele da się tu wymyśleć. liczę raczej na poprawę poprzez ciemne detale (przypalenia, rdza itp)

 

ujecia juz nie zmienie :D ale mooocno przemysle kolejna prace zanim zaczne malowac

 

thx for comment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ujołeś mnie tym tematem, rozumiem, że wyszło to spontanicznie, ale bardzo fajnie. Rysuj dalej, używaj mniejszych pędzli, dzięki nim wydobądź szczegóły, fakturę, jednocześnie mniej bluruj, no i wkomponuj obiekty kolorystycznie (nałóż wspólną aurę) -bo się gryzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za odpowiedz, postaram sie zastosowac do rad.

 

dostalem tez komentarz na innym forum, ze samochod zbyt czysty i sie gryzie z reszta - odpowiadam wiec, ze mam nadzieje zmienic to kiedy samochod bedzie juz poniszczony, powinno poprawic sprawe... poki co chce skonczyc "podstawe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez tego czegoś na bokach wyglada znacznie lepiej. Zrób faktury i oświetl je. Dodaj więcej kontrastów. Chodzi o to, żeby to co metalowe wyglądło na metal, a nie jak namalowane umownie, miękko jak teraz. Generalnie narzuć więcej czerni-cienia i rozświetl tam gdzie trzeba-uzyskasz większy kontast.Poeksperymentuj jeszcze trochę, bo z tego rysunku można jeszcze sporo wycisnąć. Na twoim miejscu usunołbym te światła z luf. No i generalnie wyostrzyj szczegóły. Zobacz na tego mini, niektóre dziury są nie ostre-czujesz to-drzwi, dach-strasznie się to gryzie. Wygląda to tak jakbys nagle użyl jakiejś tekstury w niskiej rozdziałce-mniej blura, więcej mniejszych brushy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to już będzie koniec z tym obrazkiem

 

ostatnio nie miałem czasu na nic, znalazłem dziś wieczór (w nocy?) koło dwóch godzin (czasami trzeba niestety oszczędzić na śnie), czas brać się za inne zadania, a tu macie obraz

 

http://avenger.jz.pl/PREFINAL.jpg

http://images1.fotosik.pl/25/bpapagoc04g1vf3z.jpg

Marluk - dziękuję za cenne rady i przepraszam, że akurat w tym obrazie nie skorzystałem. starałem się wykorzystać czas, ale jak widzisz nie było go za dużo. :( póki co mam za mało doświadczenia czy inteligencji, żeby móc szybko coś poprawiać. w następnej pracy powinny pojawić się efekty

emenemsbis, Miśko, Eden, Maqs, miwt, _kuba_, kednopser, dareg i ludzie spoza forum: wasz wpływ na obraz widać bardzo dobrze. dziękuję za poświęcenie czasu i odwiedzenie wątku

 

eh pod koniec wziąłem się za eliminowanie błędów z czasów początku pracy. po prostu STRASZNE :eek: ciężko byłoby wam uwierzyć, ile nauczyłem się podczas mojej pierwszej Bitwy... mi też ciężko uwierzyć. mam nadzieję, że to samo powiem po kolejnej :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie masz juz czasu posiedziec nad ta praca:( moglbys np dac zolte promienie zza chmur, co moim zdaniem ozywiloby troche tlo:) i ziemie troszke poprawic. Nie wiem jak to wytluaczyc ale mam wrazenie ze czolg i samochod sa jakby wklejone w tlo...

 

trzymam kciuki za Twoja prace:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wyglądają szczegóły -te obok światła na czołgu. Jak znajdziesz chwilę czasu to zrób w ten spsób cały czołg-a szczególnie pochyłą, przednią ścianę. Grunt, że wiesz o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności