Skocz do zawartości

Modelowanie auta (Problem)


Johnny Bravo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

chyba w Twoim mniemaniu nielot007, ja to widze ze Ty sie chyba urodziłeś już z umiejętnością modelowania w 3D skoro taki mądry i wszechwiedzący jesteś a nawet nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie tylko próbujesz się popisać swoją wyższością stosując głupie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba w Twoim mniemaniu nielot007, ja to widze ze Ty sie chyba urodziłeś już z umiejętnością modelowania w 3D skoro taki mądry i wszechwiedzący jesteś a nawet nie chcesz odpowiedzieć na proste pytanie tylko próbujesz się popisać swoją wyższością stosując głupie komentarze.

 

Lol xD.

To ja ci powiem tak - od nowa zacznij :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

knysha--> hehe :D

hindus--> mozliwe choc nie dokonca bo ja tez (chyba) odrazu zaczelem robic samochody ale nie zadawalem bezsensownych pytan tylko ogladalem siatki :D

to co narysowal illy jest w kazdym modelu (w ktorym jest pokazana siatka) na kazdym forum wystarczylo wpisac w wysz. siatka samochod czy cos w tym stylu i wylecialo by 1000000000000 pomocy tak sie najlepiej uczy jak bedziesz patrzyl na siatki to bedziesz wiedzial :) napewno masz wiedze jak robic samochody (widziales pare tutow) wiec teraz nic innego jak patrzenie na siatki a jest duuuuzo ladnych siatek nawet na tym forum :)

zobacz siatki wiktora sub zeus'a(z smcars) majestic'a(tez) czy innych wystarczy poszukac..........

ps. i luknij na linka ktory zamiescil krzemian bo wiekszosc starych samochodziarzy na tym tutku sie wzorowalo sam zaczynalem od niego i mi baaaaardzo pomogl zrozumialem co gdzie ma byc :D

pozdro i peace !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez zaczalem zabawe z 3d od samochodow. Oczywisice poczatki byly ciezkie ale jakos sobie radzilem. Nielot dobzrze gada. Ogladaj siatki ile wlezie bo to podstawa. Z nich mozna sie nauczyc wiecej niz z tutkow nie raz:) A jesli idzie o tutki to jakos mi w pamieci zapadl ten:Honda NSX

Jakos fajnie sama technika jest opisana. To zycze powodzenia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności