Skocz do zawartości

rysunki 2d: pare wipów


golum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no macie racje..nadal mam problem z elipsami...ale nie chfe mi się ich zawsze tak dokładnie wykreślać i konstuować...no ale chyba jeszcze troche będzie trzeba się tak męczyć:] Szczególnie denerwuje mnie tylnie prawe koło dorożki. Schody średnio wyszły na foto, bardziej mi się podobały...no ale nic...ciesz sie ze prace przypadły do gustu...teraz musze troche popracować nad prędkością rysowania....zna ktoś jakies sposoby, albvo ćwiczenia do tego???:) Plz jak ktoś ma jakieś wskazówki to ja będe wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zalatuje krakowskim Studiem Rysunku. No chyba, że wszędzie w Krakowie właśnie tak uczą. Z jednej strony dobrze, bo efekt świetny, z drugiej źle, bo prace stamtąd wyglądają jak z jednej taśmy produkcyjnej. Tak czy inaczej chętnie bym się nauczył tak rysować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scieślej ujmując temat ten typ rysunku jest nazywany akademickim i nie jest on przypisany tylko do Krakowa.Wydaje mi sie że jest to neden z lepszych rodzajów odwzorowywania przestrzeni.Choć nie jedyny;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem już własciwie czy mam się czeszyc czy płakać:] Owszem chode sobie do studia rysunku w krakowie i chce wynosić z tamtad jak najwięcej, bo w tym roku moim celem jest dostanie sie na politechnike. Klne nie raz gdy chce zainteresować się ps'em albo 3d max'em, a nie mam na to czasu. Jedyne moje luźniejsze prace powstaja na nudnych lekcjach (filozofia, WOS, religia), no ale pewnie i tak przesiąknięty jest stylem "akademickim". Dziwne jest tylko to że ludzie nie są jeszcze na studiach a juz ich rysunki sa zaliczane do akademickich:D. pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności