Skocz do zawartości

Czas


illy

Rekomendowane odpowiedzi

leander - fajna dewiza ale czemu nierealna?
Bo jesteśmy ludzmi slabej wiary. A wystarczy zmienic stacje radiową i wszystko staje sie prostsze!

 

W teorii wystarczy odrzucic potrzebe skutkow swoich dzialan. Przezyc życie bez oczekiwań. Bo oczekiwania zawsze beda nowe, a rezultaty naszych dzialan nigdy nas w pelni nie uszczęśliwią. Jesli tworzysz naucz sie czerpac radosc z samego tworzenia, a nie mysl, czy wynik sprosta oczekiwaniom innych. To samo z miloscia. Inaczej żyjemy od sukcesu do sukcesu i "piekne są tylko chwile" jak spiewał Dżem, a cala reszta to nieubłaganie, jałowo przemijajacy czas, o którym napisal Illy w pierwszym poscie.

 

Mój numer konta: 20114020040000320205625646

 

Aha.. spełnienie w życiu daje również słuchanie Electric Light Orchestra.

 

Numer konta jak powyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 58
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

imho nie chodzi o to żeby w jeden dzień zrealizować wszystkie swoje marzenia, ale o to, żeby z każdym dniem być o kroczek bliżej od długo terminowego celu :)

 

W tym już można się realizować, ja prawie zawsze wieczorem zastanawiam się co dzisiaj zrobiłem, czego się nauczyłem i czy był to dzień stracony czy nie.

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kluczem do sukcesu - obok pasjii , jest KONSEKWENTNE i REGULARNE działanie.

Doraźnie i nagle sie niczego wioelkiego nie osiagnie - mozna być ewentualnie "imprezowym twardzielem" i wybić szybe na przystanku lub zdetonować bombe.

Ważne jest regularne działanie - ono czyni cuda. Mój nauczyciel łaciny po kazdej lekcji mawiał - :"no i jesteśmy kolejny,mały kroczek do przodu" - i cytował znane słowa;" każda, nawet najwieksza podroż zaczyna sie od małego kroczku".

niestety człowiekowi sie nie chce . Mi tez nie - ale walcze z tym.

Dla przykładu : komu sie chce coziennie poświecić 2 minuty na ćwiczenie szpagatu ? pewnie nikomu - a po pol roku pewnie by były efekty.

pozdrawiam i życze wszystkim (sobie tez ) cierpliwości i wytrwałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc bedzie na poczatku mowic ze po godzinach bedzie robic sowje produkcje, ale potem brakuje czasu nawet na przejrzenia netu

chyba że robisz swoje produkcje w pracy :)

w sumie nie jest to aż takie złe. aktualnie mam jeden wolny komputer i na nim renderuję scenki jakie sobie przynoszę na PenDriv'ie z domu :)

wszystko po prostu zależy od chęci i samozaparcia, czyli

KONSEKWENTNE i REGULARNE działanie

również w pracy :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności