Skocz do zawartości

Scena 3D: addicted


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

nowa postac ..uzaleznionego pana od heroiny....tektury sa tylko na pstaci ..reszta jest tymczasowa ...klopoty ze swiatlem ..jak zawsze zreszta . za pomoc dzieki

addicted12bigsize1xo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

postac to poser + pare przerobek aby wygladal "ladnie"...tekstury Photoshop ..nakladam to w max'ie..a rendery probne w vray...a miedzy nogami to kawalek kregoslupa ale to chwilowe ..bedzie tam wisiec pepowina...( taki absurd ) ...bedzie ON swiezo po porodzie ale przed szczalem w zyleczke...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehee, no ale jakby tak z dalsza spojrzeć (znaczy na attachment) jeszcze tytuł "addicted", to można pomyśleć, że chodzi... o co innego;d. Don't you think?;]

Ale z bliska to już co innego, świetna anatomia. Chyba przestanę zaglądać do cudzych wątków żeby na jaką deprechę nie zapaść... Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

addicted ..uzalezniony ..ten jegomosc ..ma problemy z heroina .....tak ja to odbieram poprawie paznokcie na bardziej polamane bo ten przystojniak ma je jak u kobiety :)..kolano ..zjechalo ..i wlosy ..oraz otoczenie...duzo roboty ..i OSWIETLENIE>...koszmar ..niemoge nic wymyslec...pomocy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hkropinski jesteś szczery :D

Pracka jest cool wymiata.... Oświetlenie... hm... tak sobie myślę, może byś dał oświetlenie z drugiej strony, np. z lewej i przyciemnił obrazek... chodzi mi, aby uzyskać półmrok. I może daj jakieś... wymiciny :] na ścianach... Pozdro 4 All

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatka się chyba skaszaniła w okolicach górnej części klatki piersiowej, poza tym wygląda ciekawie.. :)

Hmm... może więcej fioletu dodać do tekstury?? Wyglądałoby może ciekawie.. powinieneś chyba tez nieco bardziej uwidocznić zyły (chocby nawet domalowujac w shopce) - u ćpunów zawsze je wyraźnie widać... nie tylko na rękach.. na nogach też - wpłynie to w pewnym sensie na mocniesze skojarzenia :)

Może nieco bardziej podkrążon oczy?? :>

Podobają mi się Twoje prace - mają taki chory klimat.. taki mój :) Czasami mam ochotę całe Ci je przemalowac i zrobić to po swojemu, bo masz fajne pomysły :)

Walcz z tym światełem.. może w tle jakieś chore kolorki?? Heheeee... ja bym za nim ustawił takiego wielgaśnego pluszowego misia (a'la kociaki z teledysku mansona - tainted love), który trzyma mu rękę na ramieniu.. Wyglądałby bosko z tej perspektywy :) :D

Ale o ja będę pisał i tak zawsze robisz po swojemu :P

Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siatka sie popiepszyla na klatce ...ale bardziej przedstawia to jego "pieknosc"....swiatlo o tak zmieil bym jak bym wiedzial jak....pracuje nad tym ale??:)...a zyly jak najbardziej ...aczkolwiek niektore cpony maja problemy z zylami i robia sie im lub zdarza tzw.przeszczelenie zyly ..lub ropienie..tak jak w przypadku klucia domiesniowego... praca bedzie brudna i okropna jak zycie cpuna ..aczkolwiek jego wlasne ..nez znieczulen i z wlasna wizja swiata ..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności