Skocz do zawartości

Scena 3D: "SCHOOL"


kruger

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

żle wyszła tarwka w oddali a także zakrzywienie ogrodzenia, góry są zbyt mało dokładne, texturka nieba mogłaby być lepsza. Reszta fajna, dobrze oddałeś staroć tej szkoły, oświetlenie też jest good, ale jak już nazywasz coś school to lepiej by było gdyby sam budynek szkoły był bardziej w centrum sceny.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie!!! ja protestuje chyba juz 3 watek zakładasz do tej samej pracki! kontunuuj poprzedni a nie zakładasz nowy.

co do pracki to to nie wyglada to ładnie. cegły na budynku sa za duze, ta siatka sprawia wrazenie jakby to była nałozona textura i to nie do konca przezroczysta. pozatym niebo i ta trawa ciagnaca sie w oddali to porażka

szkole daj dżwi albo zrub jakies wnetrze a nie taka czarna dziura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co do kolejnego watku to faktycznie, powineines kontynuowac stare, bo zapanowal by tu straszny haos jesli kazdy by tak zakladal kolejny watek do kolejnego etapu prac. Jesli chodzi o sama prace to tak , Trawa swietnie wyglada, porozrzucane elementy sa spoko ale jest ich za malo, baaardzo mi sie podoba to kolo na trawie, ciagle nie pasuej mi textura scian, jest jakas dziwna, ooo i zauwazylem buga, znaczy sie ta czerwona plyta przenika przez siatke.

Jesli dorzucisz jakis ciekawy 2 plan aby wszytko sie tak ladnie zamykalo, to pracka bedzie spoko, baaardzo ladna, podoba mi sie klimat jaki uzyskales o niebo leposzy niz w popraedniej, no i kadr jest tez lepszy i z lepszej perspektywy. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sorry, wszystkie stare wątki usunołem jest tylko ten jeden!

czyli po uwagach Valery jest jeszcze dużoooo do poprawy, będziem działać

dobra w oddali dodat niebo z miastem i WTC. dodam schdy w budynku, ściany pomaluję

w środku, będzie kontener na śmieci, okna zabiję deskami, połamię deski w ławkach,

rozbuduję tył scenki, co do cegły, bo też jest zarzucana - pomniejszę i zrobię ją na czerwono, przejdę na scanlinea, a nie będę renderować vray, to chyba tyle, jak coś macie to walcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dodam trochę obiektów do scenki, oto jeden z nich. Będzie stać z tyłu, i wypełniać plan, na przodzie jeszcze nie wiem co zrobię ale sugestia mile wskazane. zmienię tło na manhatan w oddali, będzie podkreślać że jest to dzielnica brooklinu.

Co najgorsze nie mogę zdecydować się na nazwę pracki najlepiej było by "strafa wojny gangów" ale jakoś za długie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok trochę poprawek wprowadziłem

i o to efekty, nie wiem skąd bierze się plastikowość scenki? bo zmieniałęm ustawienia już chyba z naście razy, zauważyłem te deski wiszące w powietrzu ale może to wzieło się stąd że tak długo już grzebę z tą scenką że trawa zdążyła urosnąć

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj jakiś fog, żeby bardziej oddzielić plan tylni od przedniego.

 

jakiś duży dirtmap na budynku by się przydał

 

z twin towersów bym zrezygnowała, niepasują za bardzo, lepiej jakieś inne, neutralne wieżowce.

 

przedni róg budynku wygląda jakby był mocno zaokrąglony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak powiedziala Ania dodaj do sceny wiecej brudu, ja bym jeszcze zmienil nasycenie koloru trawki(w rzeczywistosci nie jest taki jaskrawy), do krawedzi dodaj "bevela" bo sa za ostre, zmniejsz swiatlo wewnatrz budynku, materialki tez nie za bardzo. No i oswietlenie, jak to ma byc sloneczna pogoda, to wiecej kontrastu miedzy swiatlem a cieniem, no i lekki fog tez by sie przydal.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności