Skocz do zawartości

Logitech Mx-1000, problem z baterią


Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

kupilem sobie to cudo , myszka swietna , wygodna i jeszcze raz wygodna

 

na innych forach przed zakupem czytalem o baterii, podobno trzyma calkiem dlugo, nawet do 3 tyg.

 

niestety ja chyba przesadzam (albo cos jest nie tak) bo moja bateria potrafi rozladowac sie w 3-4 dni

 

od kad dostalem gryzonia rozpakowalem, podłączylem i troche poszalałem (była naładowana do pełna po rozpakowaniu), bateria po około 3 dniach sie rozładowala (wyłączyla sie kompletnie ;])

 

włozylem myszke do ladowarki i diody pulsujące jedna za drugą informowaly mnie ze sie ładuje, ok poczekalem 3 h i wszystkie diody juz świecily nieprzerwanie wiec wg. instrukcji zdejmuje myche i moge nią szaleć do woli

 

niestety, po okolo 3-4 dniach dzieje sie to samo, tyle dobrych opinii slyszalem na jej temat, moze to ja robie cos zle albo poprostu bateria na początku (mam ją juz od 2 tyg.) tak ma.

 

w MX1000 zastosowano wreszcie akumulator litowo-jonowy (Li-Ion) w miejsce akumulatorków niklowo-wodorkowych (NiMH), obecnych w MX700. Akumulator litowo-jonowy pozbawiony jest tzw. "efektu pamięciowego", a więc teoretycznie można go doładowywać nawet wtedy, gdy jest rozładowany tylko częściowo, bez utraty pojemności baterii.

 

ma ktos doswiadczenia z tymi bateriami (na ktorych kompletnie sie nie znam) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

to normalne. po prostu używasz myszy do intensywnej pracy a nie do oglądania filmów :)

masz diody informujące o stanie naładowania baterii to ładuj regularnie co 3 dni wstawiając na noc do ładowarki.

 

btw ta mysz nie jest wygodna i popsuł mi się 3 klawisz/scroll :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw ta mysz nie jest wygodna i popsuł mi się 3 klawisz/scroll :(

 

masz inna reke :> , no ale 3 przycisk (na scrollu) to pomylka , wchodzi strasznie mocno i tylko cudem mozna go wcisnac tak zeby nie poruszyc scrolla w bok albo pionowo, dlatego mam srodkowy pod ">>"

 

na szczescie nowy SetPoint umozliwia skonfigurowanie wszystkich 10 przyciskow :>

 

ps. mieszkasz w wilkim miescie ;] moze lepiej sie przejsc i oddac do naprawy gryzonia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w nowym logitechu chodził cieżko 3 przycisk (podobnie jak u Marcina) z tym ze w cadzie bez niego nie da sie żyć ;) , myszke oddalem kolezance :)

kupilem lepsza, skopał sie prawy przycisk, dali mi nową - jakis wyższy model, lewy przycisk ma irytujący luz. podsumowując - logitech to imho dno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze lepiej sie przejsc i oddac do naprawy gryzonia ?
niestety dokonałem nieodwracalnego moddingu :D zablokowując scrolla przed przechylaniem na boki. to właśnie przez te zbyt wysokie kółko i jego luźny obrót dochodzi do konfilktu i wciskając "3 klawisz" jednocześnie obraca się scrolla. po pół roku scroll tak się wyrabia że 3 klawisz zaczyna działać wybiórczo.

 

logitech to imho dno

ale to jedyna firma produkująca dobre myszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności