Skocz do zawartości

Scena 3D: Genetic Lab Entrance


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

 

Zagladam do Was na forum od dluzszego czasu ale nie zamieszczalem, jeszcze swoich prac, ta jest pierwsza, ktora zdecydowalem sie dac, nie uwazam ze jest najlepsza, z tych ktore zrobilem, czy ze wogole jest jakas szczegolna, moze wlasnie wybrlem ta, bo jest ostatnia zrobiona, wlasciwie skonczylem ja dzisiaj. Teraz male wyjasnienie - grafika zajmuej sie hobbistycznie i wiem, popelniam bledy, nawet sam widze pewne male w tej scenie ale poswiecielm jej az natto czasu i nie bede juz poprawiac, wiec laduje w finished, (nie jest az tak fatalnie chyba ;) ) co wcale nie znaczy ze nie oczekuje krytyki od bardziej wtajemniczonych w temat :) Scenka byla zrobiona w maxie, teksturki i koncowy render (scaline) [tak to sie pisalo?] poprawiane w photoshopie.

 

 

 

entrance.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jak wyżej. Moim zdaniem, trochę za mało realizmu, zrób render Mental Rayem, włącz GI i porozmieszczaj jakieś światła blisko tych świecących elementów i iskier (odpowiednich kolorów of course), no i zmniejsz te dziury od naboi w drzwiach, bo wyglądają jakby był kaliber z 5 cm...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maczuga --> prada, swiatelka rozblyskow moze i powinny byc, co do dziur po pestkach, to byl jeden z bledow jaki widzialem dajac tu ta prace, ale nie mialem juz sily tego poprawiac, aby to zrobic wlasciwie musialbym robic od nowa teksture drzwi. Dobra teraz jak tez pisalem nie znam sie tak strasznie i nie wiem nawet co to jest Mental Ray, ani GI, domyslam sie ze ze to plugin, moze mi ktos cos tu napisze a jak nie, to poszukam jakies info o tym, gdy tylko znajde chwile.

 

co do niebytu obrazka to lezy on na http://www.xthost.info/, ktory jak widze wlasnie padl, no cos za cos, to darmowy hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mental Ray to moduł renderujący, masz go w maxie już zainstalowanego, bo tego nie trzeba instalować oddzielnie od wersji 5.1 w górę... a GI to opcja w mental rayu włączająca pełną analizę oświetlenia typu odbicia od powierzchni, skupianie światła powoduje opcja Caustics :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności