Skocz do zawartości

postac 2D : b e a s t m a n


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich !!

 

To mój pierwszy post na tym forum, chociaż regularnie je przeglądam od dłuższego czasu.

 

Zamieszczam jedną z moich ostatnich prac -zwierzoczłeka :) - dopiero szkolę się w photoshopie i rysuję w tym programie tylko myszką ( poza wstępnym szkicem ołówkiem/kredką ). Tę akurat postać stworzyłem na potrzeby późniejszego jej modelowania w max'ie. W czasie rysowania koncepcja nieco się zmieniła i coś mi się zdaję, że z pierwotnego zamysłu zostanie tylko głowa, a ciało nie będzie humanoidalne, tylko raczej w stylu czteronogiego, masywnego, przesadnie muskularnego :P, stwora. Jak będę mieć wolną chwilkę naszkicuję o czym mniej więcej mówię.

 

 

-komentarze mile widziane :)

 

beastman050nk.th.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

imo zainwestuj w tablet :)

przypomina trochę stwora z DOOMa2 (takiego z rogami).

 

[+]

co do miniaturki: kliknij "edytuj" a pote "Go Advanced" potem znajdź przycisk "Zarządzaj załącznikami" i wczytaj jpega jakiego chcesz mieć na miniaturce.

 

[++]

zmień nazwę wątku na Postać 2D: beastman.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Ma ta praca kilka plusów i minusów.

+ - czupryna ładna jest , walor też , tatuaż fajny, głowa bestii jest też całkiem spoko :)

– - w postaci jest wiecej czerwonego swiatla,a wtle nie wiedziec czemu nie ma w ogóle, no i z anatomią możesz się zapoznac .solidnie postudiować:

tutaj uważam że powinny być umięśnione troche chociać te nóżki jego żeby utrzymać to cielsko

beastman050243nk8gl.jpg

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarz smart :)

 

-nogi rzeczywiście mogłyby być grubsze, mam dużo materiałów na temat anatomii i zaglądam do nich, ale ciężko mi było wydumać jak dokładnie powinny wyglądać nogi tego zwierzoczłeka. Chyba następnym razem przestudiuje fotki zwierząt na google :)

-jeśli chodzi o tło to dałem takie, żeby jakieś było. Jednolity kolor wyglądał tak sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc.lubie taka tematyke.fajnya glowa i topor:).nienaturalne polaczenie miesni klatki piersiowej i ramion.ktos w takiej pozycji by mial napiete te miesnie a nie takie rozciagniete.czerwone swiatlo?..jakies brazowawe plamki sa.mnie to nie razi.ogolnie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności