Skocz do zawartości

Kalendarz na rok 2006 od EF - wersja drukowana


adek

Rekomendowane odpowiedzi

.Miło mi poinformować, że w końcu ukazała się wersja drukowana naszego kalendarza i będzie ją można już nabyć. Niestety jest niewiele sztuk, więc kto pierwszy ten lepszy. Cena jednego egzemplarza to 25 złotych wraz z przesyłką na terenie polski. Jak go zamówić?wystarczy, że wyślecie maila na adres: [email protected] z tytułem "kalendarz EF 2006" w mailu podacie ilość sztuk. Zwrotnie dostaniecie ode mnie maila potwierdzającego, że kalendarz jest jeszcze do nabycia, dostaniecie dokładne instrukcje, co i jak wypełnić na przelewie.Pragnę jeszcze poinformować, że na kalendarzu nie zarabiamy jest to akcja non-profit a cena pokrywa tylko i wyłącznie koszty dystrybucji kalendarz (nie pokrywa nawet kosztów jego druku, które były znacznie większe).Parametry techniczne:- Kalendarz jest w formacie A3,- ma 14 stron,- druk offset + lakier kładziony metodą sitodruku na wybranych elementach strony - aby prace prezentowały się jeszcze ładniej,- gramatura papieru to 280 g/m2,- dodatkowo wszystko spięte ładnie sprężyną,- uchwyt do zawieszenia na ścianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość _Kreska_

no, ja tam sobie zamowilem, tym bardziej ze cena pzystepna bardzo.

Big, co to za avatar? chyba nie to o czym mysle??:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności