Skocz do zawartości

Animacja3d: machina


mort

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

the manysh trafo - szczerze mówiąc wiem ze miernie,ale to pierwszy filmik jaki udało mi się spłodzić, i żeby nie popaść w samouwielbienie wrzuciłem tutaj. Jakbym miał jeszcze z miecha to bym nad tym popracował,ale niestety sesja-są też inne przedmioty :/

master kiełbaster - na WSInf w Łodzi

 

takie sprostowanie-to jest pierwszy semestr-ludzie z mojej grupy są na etapie nauki loftów i poly modellingu..W sumie głównym zadaniem było zanimowanie kół zębatych i łańcucha przy pomocy skryptów-tak żeby poruszając jednym kołem cała reszta działała...

 

dzieki za szczerosć :) i pozdrowionka..następnym razem będzie lepiej :D (i hope)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

No nieźle, że pojawiają sie tu jakieś skończone animacje :). Ogólnie pomysł nie jest zły. Tylko jak bym miał to punktować to taki był by winik.

 

* Ujęcia 4 / 10:

minusy:

-przed ostatnie ujęcie za długie, względem innych

-złe przejście z przedostatniego do ostatniego ujęcia

-ostatnie ujęcie jest złe, wogóle zbędne

-część ujęć jest za długa, trzeba animacje oglądać kilka razy aby się połapać, gdzie co stoi, jak potem patrzę na te ostatnie ujęcie to nie wiem gdzie stoi ten agregator z prądem.

- mało statycznych ujęć, same ruchome.

 

plusy:

+dobre są te ujęcia ukazujące prace łańcucha, jednak jest jeden mankament, powinny być troche pod kątem.

+ jest ich wmiarę dobra ilość

 

*Textury 2/10 :

- Tekstura ściany tragedia

- Tekstura podłoża, tragedia

- Materiały agregatora ( tej maszynki do prądku włączonej) tragedia.

- Materiały w dwóch ostatnich ujęciach, tragedia!

 

+ No powiedzmy, że na tle wszystkich materiałów, to najlepiej wypadł ten na kołach zębatych.

 

*Animacja 6/10

- Za prosta animacja, szkoda że nie ma ukazanego startu maszyny.

+ Nieźle wygląda animacje tych kółek zębatych wsumie za to wszystkie punkty.

 

*Oświetlenie 2/10

- W pomieszczeniach oświetlenie tragiczne.

- W dwóch ostatnich ujęciach oświetlenie też tragiczne.

+ Pierwsze ujęcie wyszło nieźle z tym światłem

 

*Kompozycja/Scenografia/Fabuła 1/10

-Skąd sie wzięło to silne światło w pierwszym ujęciu, potem jak wchodzimy do pomieszczenia, tam jest strasznie ciemno.

-Materiały na ścianie w pomieszczeniu (od drugiego ujęcia) ukazują, nam cegły, z czego mamy wrażenie, że to jest budynek. A tu nagle pod koniec ukazuje się że to w skrzynce pocztowej :/, najlepiej efekt psuje to światło na ścianie, kto takie światło montuje w skrzynce ?

- Ogólnie minus za scenografia bo praktycznie nie przemyślana dogłębnie (za fabułę nie stawiamy minusa, bo jej tu wogóle nie ma)

+ Plus może damy za to że jakoś to wszystko, złożyłeś do całości i zamieściłeś na forum.

 

No to tyle, nie przejmuj się moimi plusam i minusami wyżej bo to tylko moje osobiste zdanie, a ja to jestem strasznie wybredny i upierdliwy człowiek :). Ogólnie animacja nie jest zła, mam nadzieję że to wszystko co zostało i zostanie napisane jakoś cię zmobilizuje do dalszej pracy.

 

Trzymaj się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantomas sprostowanko drugie już:wcześniej miało być jeszcze ujęcie kamery wyjeżdzającej z piwnicy przez otwór wentylacyjny, więc to wszystko to nie skrzynka pocztwa to jest pod skrzynką..

 

ale i tak dałeś tej animacji więcej niż ja bym sobie dał :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto mówi ze się irytuję..to ze to tutaj pokazałem nie znaczy że kocham tę animację i obrażę się jeśli ktoś skomentuje jajakkolwiek nieprzychylnie. Jest słaba, ale skończona i ot chyba jedyny powód dla którego ją tu pokazałem :P

 

 

jeśli ktoś chce: tu jest wersja z muzyką..fajny utworek btw WIELKIE DZIĘKI za niego idą a do Loonara gość zrobił naprawdęfajny kawałek :) (chociaż nei do końca podpasowany pod animke :P)

http://www.xthost.info/mortimer/Comp%201.avi

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności