Skocz do zawartości

model LP_panienka 1K


trident

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwszej gameartowej bitwie zrobiłem taki modelik 986trisów (chciałem się porównać w modelowaniu), to moje pierwsze podejscie z modelowaniem postaci... i wcale mi sie nie spodobało. Bluzgać śmiało ten model nie bolii.....

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Modelik wygląda ok. Jedynie co to zastanawiam się czy przy tej osłonce na czapce w 2 rzędzie od dołu prawidłowo podzieliłeś poligona bo wydaje mi się, że bedzie źle się odchylać przy animacji. Nie jestem też obcykany w animacji na tyle żeby stwierdzić czy w ramionach dobrze by pracowała przy rigu ale niepodoba mi się to miejsce. A co do reszty, hmm... niezłe bufory jej zrobieś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh proporcje co ja poradze ze przy modelowaniu cyc :p cały czas mi sie za mały wydawał, wiec powiekszałem, powiekszałem i teraz dziewczyna zadowolona rozmiar F :p, dodam ze robiłem ją pod mangowy styl dlatego taka wyciągnieta, a twarz .... no cóż porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marioza

to co Ci moge doradzić to to żebys zaczął rysowac i to duzo, nie chodzi o jakies super prace, ale o szkice ołówkiem długopisem, czym kolowiek, takie szybkie 2-3 minuty i luz, dzieki temu wyrobisz sobie widznie proprcji, bedzie Ci duzo łatwiej to samo zrobic w 3d czyli nie zgubic sie z proprcjami, pozornie to sie kłoci z moimi wczesnijszymi postami u Empecka, ale pojechane proprcje moze zrobic ktos kto jednocznie umie stworzyc narysowac postac o idelanych proprcjach, zeby nie szukac daleko np Picasso przez całe życie uczył sie zeby malowac jak dziecko : ), tak mniej więcej kiedys się wypowiedział, a w swoim dorobku ma nie tylko tzw bazgroły ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności