Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Różne modele


mileS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Albo robiłeś materiały pod VRaya :P

Co do pracki -> ostrze za krótkie, bo kogo byś tym udziobał? :)\

Rączka rzeczywiście dziwna... Ni to z "Gwiezdnych Wojen", ani też ze średniowiecza... W kadym razie życzę powodzenia w dalszej pracy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weż jakiś materiał na ostrze jakasteksturka i koniecznie zmień rączke teraz wygląda fatalnie :/

Jak chcesz to moge ci dać jakąś teksturke na ostrze np taką jaką mam na swojej katanie. Zerknij czy taka tekstura ci pasuje i daj znać jak by co :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba powienieneś przerobić solidnie tutoriale z modelingu. Wszystko wygląda troche komicznie albo źle obserwujesz rzeczywistość albo Twoje koncepcje są po prostu słabiuteńkie. Może zacznij od czegoś co już istnieje i masz możliwość przyjrzenia się temu z każdej strony.

Nie zrażaj się jednak tym co tu piszę, każdy od czegoś zaczynał. Na początek mogę Ci wrzucić na ftp trochę videotutoriali z poly modelingu. Rozjaśni Ci to w głowie i inaczej podejdziesz do modelowania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą KdeZoo :). Modeling leży, materiały nie zachwycają. Wogóle cały projekt jakiś nieprawdziwy, zabawkowy. A to żółte (sztylecik :) wygląda już dosłownie jak lizak. Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ jest sporo chętnych na te tutki z modelingu to nie bede wrzucał na ftpa bo mi zajedziecie serwer :) ale odeślę Was na stronę skąd mozecie sobie je pościągać. Nie przejmujcie się językiem obcym, ja też akurat tego nie rozumiem :P

 

http://www.redpixel.com.br/default.asp

 

trzeba się zarejestrować podając email i haslo (Sehna)

do Waszej dyspozycji są tutoriale między innymi z podstaw poly modelingu

tutoriale są darmowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przdmówcy już wsyztsko napisali, ja się tylko dołącze ;) Pracuj dużo i modeluj już istniejące przedmioty to będzie o wiele łatwiej. czekamy na jakąś poważniejsza pracke po naukach wyciągniętych z tutoriali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności