Skocz do zawartości

Wizualizacja szkoły - jaki program?


Gość martha

Rekomendowane odpowiedzi

Gość martha

Mam do zrobienia interaktywną wizualizację pewnej szkoły, mam mieć możliwość wchodzenia do pomieszczen i poruszania się po nich, mam mieć możliwosc równiaż dotykania przedmiotów i wyswietlania informacji o nich. Chciała bym abyście mi poradzili jaki mam program wybrać bo nie orientuje sie. Probklemem jest tylko to ze ten program musi być prosty dla laika, bo nigdy czegoś takiego nie robilam a niestety teraz muszę.

Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ja robie cos takiego w 3d maxie i openGl-u --- mozna w jakims cadzie itp... bo metod jest duzooo. Ja wybralem takie jak pisalem bo w maxie cos powoli zaczynam sie orientowac a w openie cos kiedys tam robilismy wiec moze sie uda :) powodzenia w robieniu wizki i przy wyborze softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martha

Trochę mało mi to mówi może coś więcej mi zaproponujecie ja jestem w powaznwj kropce!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a nie sądzisz, że to zbyt ambitne zadanie, jezeli nie wiesz za bardzo nawet czego do tego użyć ?

Ale jako odpowiedź masz to co napisał mintrill, chyba, że możęsz obejść realizm i do systemu poruszania użyć ciekawej prezenacji flash + 3d.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość martha

Wiem ze jest zbyt ambitne jak dla mnie ale licze na pomoc znajomych , a innego tematu nie mogłam wybrać.Ale i tak dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja z kolegą robiliśmy coś podobnego. Wizka uczelni w maxie a potem do tego silnik, przy czym mieliśmy drobne kłopoty z eksporterem poprostu wstawiał nam jakieś krzaki, krawędzie , których wogole nie bylo na modelu a po eksporcie i otwarciu w silniku były... prace narazie zaniechane hehe POZDRAWIAM !! :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności