Jump to content
Sign in to follow this  
Pindarr

Logo?

Recommended Posts

ciekawy pomysl na logo.....ale chyba te logo nie przejdzie................

POZDRO :] :] [piwo]

sorrry ale to nie o to chyba chodzi .. mianowice na cgtlku byl ogloszony niedawno konkurs na logo .. widziales co wygralo? .. prostota przede wszystkim .. a u Ciebie sorki za okreslenie \"tandetna czcionka przede wszystkim\" i kulka ktora kazdy moze dziabnanc .. nie na koszulke .. i nie na cokolwiek innego .. sorki ......

Originally posted by Pit3r

na cgtlku byl ogloszony niedawno konkurs na logo .. widziales co wygralo? .. prostota przede wszystkim .. a u Ciebie sorki za okreslenie \"tandetna czcionka przede wszystkim\" i kulka ktora kazdy moze dziabnanc ..

Sam siebie zaprzeczasz. Przeczytaj to uwaznie jeszcze raz i wyciagnij wnioski:)

o zesz .. :) .. pisalem takie pierdoly w nocy .. niezle .. szkoda ze dzisiaj mam kaca .. a co do tego co napisalem to i tak mi sie to nie podoba ..

andrea: no zaprzeczylem sobie .. sam do konca nie wiem o co mi chodzilo w nocy .. w kazdym badz razie nie jest to logo (choc proste) na ktore sie przyjemnie patrzy...

Jakbyś pozbył się troszke tych bervelków i multitełka to może coś z tego da radę zrobić...

pozdrawiam [piwo]

eh.... stary,,,,twoja 2 propozycja tez nie jest zbyt dobra.....no szczerze nie chcialbym miec takiego logo na koszulce...sorry.....[piwo]

Pit3r napisaL \"prostota przede wszystkim\" i ma racjE, za to Twoje logo nie byLo proste, raczej prostackie a to wielka róZnica.

Na szcEScie druga praca lepsza czyli tendencja rosnAca :) to bardzo POOzytywne

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy