Skocz do zawartości

Scena 3D:pokoj UPDATA -8 LUTY


Gość Łukasz123456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Łukasz123456

EHHH NIE MOGŁEM SIE ROZTAC Z TYM BLOREM ALE TRUDNO. EHH SWIATLO ZMIENIONE JEDEN SCREEN JEST PRZEPALONE ALE COZ OCENIAJCIE I TAK PRACA JEST W FAZIE PRACY.Slonce za mocne,zmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pamiętam tamtą prace i oooooo niebo lepiej bez blura. Nie wiem co Ty w nim widzisz no ale o gustach sie nie rozmawia. Blur fe a rendery przyjemne. Co do spraw technicznych sie nie wypowiem bo nowi mało mówią.... gdyż mało wiedzą.

 

P.S.

Być mozę to mylne spostrzeżenie ale jak pamiętam to w tamtym topicu byłes pewien swego i wartości tej pracy a teraz jakbyś się chował za wypowiedzią "I TAK PRACA JEST W FAZIE PRACY". Tak mogę sie mylić sese :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Co do bloora jestem przywiazany do niego nie wiem u mnie na monitorze nie wiemn nie wiem co ale jestt cooolowy podoba mi sie a co do skonczenia pracy to tamta i ta nie byly skonczone hodzilo mi tylko o bloora :) ehhh oka bede na bierzaco uaktualnial wszystko i skonczmy ten temat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom muszę przyznać, że ciekawy efekcik wychodzi :) Liczę na to, że skończysz... A propo monitora może daj jakiś LCD albo cuś :) Ps. zmniejsz trochę natężenie światła i co to jest to, co niby ma podpierać okno? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Nie bede zakladal nowych posotow bede umieszczal nowe screeny kazdy pod soba po kolei Niedlugo postaram sie cos wrzucic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle ci to teraz wyszło, z tym bloomem to wiesz - nie trafisz w gust wszystkich ludzi. Ładnie wszystko teraz wygląda, tylko nadal jest tak pusto tam w drugiej części pokoju i jeszcze dywan troche taki "sztuczny".

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Robie Troche Drogiego Pomieszczenia Na Arzie Robie Przedmioty Ehh Zajmujace WRZUCAM RENDERY ROBOCZE Z BLEDAMI WIEM WIEM :):) I JESZCZE 2 SCREENY ZAMKU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz123456

Hey zamieszczam dzisiaj zamek jaki zrobilem w nocy .Chialbym zrobic historyjke bitwy miedzy dwoma zamkami heh Akcjia bedzie dziac sie w TYM pokoju bez b'loru :) hehe pozdro dla sympatykow :)...ciagi dalsze nastąpia Zamek ma jeszcze bledy ,ktore bede poprawial juz z texturingiem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności