Skocz do zawartości

Export *.3ds


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie czy zna ktos moze jakis plugin (czy w ogole cos takiego istenieje:) ) do 3ds Max, ktory umozliwialby np. cos takiego ze mam wymodelowana samochod i moge go ogladac z kazdej strony za pomoca myszki czy tez przyblizac sie klawiatura taki interface latwy (jak w quake:).

Bo importowalem model z maxa do Javy i wyglada to traficznie.

A moze ktos poleci jakis inny program w ktory mozna to latwo zrobic i wyglada to niezle.

 

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Director?

Przeglądarki formatu X Microsoftu?

VRML?

Opcja w Maxie 8 pozwlająca zmienić widok w viewporcie na Quake'o podobny?

 

Jest bardzo wiele opcji - zależy co chcesz uzyskać i jakie dane przenosić (materiały, animacje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hynol : "Jest bardzo wiele opcji - zależy co chcesz uzyskać i jakie dane przenosić (materiały, animacje)"

 

Chce poprostu zrobic np. execa zeby to sie odpalalo wszedzie(Linux) i zeby mozna bylo sobie poogladac moj model (samochodu) samemu tak jak wyzej napisalem. (Obraca myszka kamere, zblizenia klawiatura) O cos takiego mi chodzi. Napisaliscie sporo programow takze mam jeszcze pytanko ktory by sie do tego najbardziej nadawal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej wybrałbym Directora - napisał sobie przeglądarke obiektów do niego i zrobił takie sterowanie jakie potrzebuje. MAX exportuje sceny do formatu Directora i nawet mu to nieźle wychodzi. Jako że Director działa na różnych platformach - nie powinno być problemu z uruchomieniem na Linuxie czy Macu o ile jest zainstalowany plugin. To oczywiście moje zdanie - może jest inny łatwy w obsłudze wieloplatformowy program który spełni twoje kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności