Skocz do zawartości

[ mOje BojOwe pOrtFOliO ]


Drakula

Rekomendowane odpowiedzi

Mowilem, ze nie bede tu wrzucal mojego portfolia, ale jednak to zrobie :P Nie zeby sie zapytac "czy dobrze?", a zeby sobie zrobic reklame i poznac ogolna opinie na temat strony. Wiem, ze nie jest to nie wiadomo co, ale mi pasuje. Jest takie jak chcialem zeby bylo.

 

 

http://www.drakula.glt.pl/

 

 

W menu brakuje numeru 005 - to strona o mnie. Pojawi sie, jak tylko mnie wezmie na pisanie biografii :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja bardzo lubię prostotę i to mi się podoba. Niestety strona na Operze chyba się rozlazła. znaczy się nie trzyma się kupy(różne sekcje różne marginesy) i to mi się nie podoba. kolejnym minusem jest że robiona pod 1280x1024 coprawda ja w takiej rozdziałce pracuję ale wydaje mi się ze niejest to dobre rozwiązanie co do portfolio(znaczy się chodzi mi o przystępność stronki).

Hmm. szkoda że nie poszedłeś we Flasha, przynajmniej ta część gdzie pojawiają się miniaturki(może przynajmniej jakiś skrypcik w javie) bo troszkę wkurza to ładowanie się obrazków.

Zajebioza że stronka tylko po angielski to mi się podoba. I super malunki!

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, dzieki .ai - nie zauwazylem :D

 

 

Co do samej strony: Przerobilem ja pod 1024x768. Mysle ze teraz wyglada lepiej.... dodalem tez kodowanie znakow i rozne mniejsze bajery :P Mysle, ze teraz portfolio jest ostateczne i ukonczone :D

 

mozecie oceniac xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nie podoba, że zanim niczego nie wybierzesz to 2/3 strony jest pustą płaszczyzną z napisem.. Wprowadza to uczucie niepełności, niedopracowania i nieskończenia. Nie lepiej jakby wywalało pierwszy obrazek z kategorii? Albo jakiś mix.. Tak samo home.. Widać jakby czegoś brakowało, ale to chyba minie jak będzie więcej newsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm do końca jeszcze trochę zostało.

1 - Ucina 1/5 Napisu "PAGE START" (pod operą)

2 - Teraz to te miniaturki są rzeczywiście miniaturowe. Kapa jak fix. Wokoło nich masz strasznie dużu margines.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... page start w zamierzeniu mial byc taki uciety. Jest zrobiony tak, ze jesli przegladarka tego nie wyswietli poprawnie (np firefox) to tekst i tak bedzie wygladal w miare ladnie.

 

Co do marignesow to fakt - ramki si etroche rozjezdzaja, ale tylko do czasu gdy zaladuja sie wszystkie obrazki... Pozniej jest jak najbardziej w porzadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności