Skocz do zawartości

Portfolio


Balas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie jest to zbyt przekonująca strona. Sztywno, nudno i oldschoolowo. Prędzej przypomina jakiś sklepik fotograficzny (gł. przez tego canona jak z ulotki reklamowej)

 

Brakuje w tym wszystkim "duszy" jakiegoś pomysłu który wyróżnił by stronkę z pośród miliona innych. Kompozycyjnie, kolorystycznie i typograficznie też nie bardzo to wszystko się trzyma kupy. Widzę że popełniasz ten sam błąd co wielu (siebie nie wykluczam hehe) Najpierw włączasz fotoshopa a potem myślisz, zrób odwrotnie: przemyśl sprawę: co chcesz pokazać, w jaki sposób, co jest najważniesze i w jakiej formie najlepiej to zaprezentować.

 

Jak już będziesz miał pomysł, kilka szkiców i referek, możesz walczyć z komputerem :)

Warto zaczerpnąć nieco inspiracji z sieci np. na http://www.webesteem.pl

 

Na koniec powtórzę jeszcze raz że pokazywanie katalogowych zdjęć apoaratów i obiektywów na stronie fotografa naprawdę nie jest najlepszym pomysłem.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się czasem zastanawiam ... jak można ocenić stronkę tylko po screen'ie? Przecie nie można poczuć jak się ją uzywa ... a to jest jedna z głównych spraw w ocenianiu strony ... czytelność i łatwość obsługi ... coś tam o czytelności można powiedzieć ze screena, ale o łatwości obsługi chyba nic ... a czy są tam jakieś efekty uatrakcyjniające stronę? Nie wiadomo ... a może podniosłyby one ocene ... a może zmniejszyły ... cała strona dana na krytyke daje bardziej wiarygodną ocene ... oceńcie film 10 minutowy po 3 screenach i po jego oglądnięciu ...

 

No dobra ... tyle OT

 

 

Moja opinia na temat strony... eee ... screena strony...

 

Wygląda to bardzo ... skromnie ... i nudno ... aczkolwiej jest czytelna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności