Skocz do zawartości

Skalowanie charakterów :)


boshuu_16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem. Próbowałem umieścić model postaci w przygotowanej wcześniej scenie, lecz okazało się, ze jest ona (postać) za mała. Nie sądziłem, że będzie to problem, jednak w żaden sposób nie mogę jej przeskalować, poniewać postać zniekształca się! Czy ktoś może mi pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serwusik :)

pomysł mintrila nadaje sie tylko do specyficznych zastosowan i najlepiej prostych scen.

Napisz cos blizej o characterach i ich podpieciu ( bo zakladam ,ze to sa jakos podpiete postacie). Wazne jest np. w jaki sposob one sa podpiete, jakim programem itp. Oraz czy ruszaja sie , czy może są statyczne.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyj "Rescale world units" w zakładce "Utilities".

Pozdrawiam.

dzięki, fajne narzędzie :)

ale byłoby też dobrze wiedzieć jak zeskalować character, a nie środowisko. kaanu, jest to model wykonany w 3ds maxie, zapisany w .chr i importowany do wcześniej przygotowanej sceny. ma bipa i jest w ruchu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma bipeda to wszystko jasne. Skalowanie to przykra transformacja osobiście żadko z niej korzystam (jak muszę to na poziomie wierzchołków, poligonów, elementów. Nigdy całych obiektów, chyba że wiem na pewno że nic z nimi nie będę już robił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności