Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Wieżowiec


Gość Kadett

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kadett

Witam jestem nowy na tym forum i przygode z maxem (ver. 6) zacząłem niedawno. Na razie moje prace opierają się na tutkach m.in. z Waszej stronki ale z czasem będzie to moja własna twórczość. Póki co wieżowiec oparty na tutorialu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Gość Kadett

Spoko następna pracka będzie samodzielna a jeśli chodzi o tą to oczekuje jakiś uwag co do oświtlenia tekstur itp. Tutorial zawierał tylko opis modelingu reszta to moja inwencja (mental ray).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O :) Miło się ździwiłem , myślałem że Adek już nie wrzuci tego tutka a tu taka niesspodzianka :) Modelowanie wyszło ładnie , jak miało :) Co do reszty to w sumie nic nie ma :P ,może porób takich wieżowców więcej i zrób małą dzielnicę miasta. ; )

 

Pozdrawiam.

 

Tweety - fenkz ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti: ten tutek wisi już chyba ponad miesiąc na stronie;) swoją drogą b. dobry był:)

 

Co do modelu - no on jest praktycznie identyczny z tym z tutoriala, niemniej fajnie ci wyszedł:) Pozdrawiam i życzę wytrwałości w dalszej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kadett

Dzięki za słowa krytyki i pochwały. JAk wspomniałem wcześniej jest to mój pierwszy dobry render ale już nie zamierzam go zmieniać. W wolnych chwilach popracuje nad czymś nowym i przede wszystkim swoim. Mam nadzieje że nie zniechęce się za bardzo i przebrne przez wszystkie zawiłości tworzenia grafiki 3D. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności