Skocz do zawartości

Obiekt 3D: Zapalniczka [NURBS]


Dirk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Po wymodelowaniu CSS "Chicora" (teraz uczę się renderowania w Maxie, żeby jakoś ładnie przedstawić model-to trochę zabierze czasu:))zabrałem się za nieskomplikowany obiekt jakim jest zapalniczka.Chciałem zrobić zapalniczkę inną niż wszystkie (pomysł jest mój i nie wzorowałem się na jakimś konkretnym modelu). Poniżej mój pomysł nakreślony na kartce.

concept.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam

 

Troszkę popracowałem nad zapalniczką.Na razie jest w fazie modelowania więc to co pokazuję niżej to nie ostateczny wygląd.Na materiały i rendering prosze nie krzyczeć :)Pokazuję też siatkę modelu.

 

Lukasz_S-->poważnie podobna?:) Jak masz jakąs fotkę to pokaż.Ale poważnie-naprawdę się nie wzorowałem na konkretnym modelu:)

 

001.jpg

 

002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzyku-->hmm...właściwie od początku chodziło mi o taki prosty kształt.Tego nie widać tak dokładnie ale zapalniczka jest pośrodku wypukła.Jednak pobawię się trochę z tymi wyokrągleniami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie.Pobawiłem się troszeczkę z wyglądem zapalniczki.Mam nadzieję, że się podoba:)Teraz pomajstruję trochę przy układzie zapalania:)

Czekam na komentarze...

 

005.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff...Znów znalazłem troszkę czasu, żeby podłubać przy zapalniczce:)Pokazuję co zmajstrowałem.Zrobiłem układ zapalający i pobawiłem się troszkę z powierzchnią modelu.Oczywiście materiały nie są ostateczne.

Czekam na uwagi i opinie.

 

009.jpg

 

008.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności