Skocz do zawartości

pracki olowkiem


Gość Caspik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Sam nie wiem już co Ci napisac. Telefon ma swój styl. Zastanawiam sie czy te prace zamierzenie takie są czy tak poprostu rysujesz. Kopernik jest nie zabardzo udany. Oczy są nie fajne. Za bardzo płaskie. Popracuj:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze zdjecia czy z natury?

 

zbyt wyrazna ta linia od nosa do kacika ust, ucho jakies nieksztaltne

 

powinienes najpierw ustalic caly ksztalt oka, przyjrzec sie z daleka - a nie rysowac kawalek po kawalku z detalami od razu

 

narysuj od nowa, albo inny portret, zobaczymy czy jest lepiej :) powodzenia, postep jest na pewno, w porownaniu do Kopernika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

ze zdjecia...myslalem, że ze zdjecia najlepiej zaczac, ale z tego co przeczytalem w watku Obywatel'a lepiej rysowac z natury. No coz , trzeba sprobowac ;) Oczy zawsze wychodza mi inne :D -oba oczyska roznia sie od siebie ksztaltem- zawsze :D. Mam problem z ustami- glownie z cieniowaniem, nie mam pojecia jak uzyskac efekt hmm takiej jakby luski ;) proboje proboje i jest troszke lepiej ale dalej nie tak jakbym chcial ;) Z wlosami tez mam problem , niby wiem jak wygladaja , ale ciezko mi zrobic realistyczny polysk.

 

dzieki Avenger ;)

ja tez widze postep ;) chociaz od czasu narysowania kopernika nie cwiczylem zadnego portretu ;) postep sam przyszedl ;) oby tak dalej sam przychodzil :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bodzio

w rysunku dzieczyny masz troche zachwiane proporcje szczeki i ucha ... ucho miwsci sie miedzy okim i nosem i dopracuj troszeczke jednak sam ksztalt tej twrzy troszeczke wiecej symetri a oczami sie nie martw nigdy nie sa symetryczne i nigdy ludzie nie maja dwojga takich samych .... ogolnie sprawa wyglada calkiem niezle mysle ze brak ci poprostu wprawy .... pozdrawiam bodzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

no tak masz racje...nie maja takich samych oczu ale sa one jednak podobne. a w moim przypadku sa calkiem inne ;)

ogolnie sprawa wyglada calkiem niezle mysle ze brak ci poprostu wprawy ....

no wprawy to ja napewno nie mam ;D

 

dzieki

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Caspik

no bo ten no yyy no no bo ja rozcieralem :( ;p

juz nie bede rozcieral - obiecuje :D a tak w ogole to dlaczego jest to zabronione? :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności