Skocz do zawartości

Poszukuje Grafika 2d (Najlepiej żeglarza)


siwy_bos

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje osoby która za jak najmniejszą opłatą (lub za darmo) zrobi dla mnie pare ikonek do forum phpbb2 w stylu subSilver. A dokładniej chodzi mi o ikonki odpowiedzialne za pokazywanie czy post był przeczytany czy też nie. W załączniku pokazuje pierwowzory. Nowe ikonki miały by przedstawiać żaglówke i w zależności czy post był przeczytany czy też nie to ta żaglówka była by z żaglami lub bez, a dla tematu zamkniętego była by kotwica. I zależy mi bardzo na tym żeby te ikonki dobrze współgrały z resztą forum. Adres fora to http://www.zeglarstwo.9x.pl/forum/ . Kontakt ze mną to gg- 4048877 lub tlen - siwy_bos lub e-mail [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Prosze bardzo Tutaj kilka z książki którą znalazłem

 

poprawione1bt.th.jpg

 

poprawione27oj.th.jpg

 

poprawione35ed.th.jpg

 

aglwki0043xw.th.jpg

 

Macie zdięcia łódeczek jak i kotwicy :) A jeżeli jesteś Deus chętny więcej zrobić :) to moge ci znaleść jakieś zajęcie związane z grafiką i z moim i mojego kumpla forum. Tylko powiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy_boss: jestem żeglarzem i jestem grafikiem :) jakie to maja byc łodki? Omegi, DeZety, Laser whatever? pomysł z łódkami nie jest zły, ale czy nie lepiej może wymyśleć coś innego niż łódki? to takie oklepane...

 

BTW: do takiego forum przydałby się zupełnie inny skin. Drewno, ciemne tło, ciekawy banner na top strony. Silver nie zabardzo leży w tradycjach żeglarskich. No chyba że to forum o wakacyjnych żaglach na Tangach , przy piwku itp ;)

 

Pozdrawiam

 

[PS]

dziś jestem już nieosiągalny (bo zlot) ale jutro z chęcią mógłbym pogadać na GG w kwestii designu całego forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siwy_boss: jestem żeglarzem i jestem grafikiem :) jakie to maja byc łodki? Omegi, DeZety, Laser whatever? pomysł z łódkami nie jest zły, ale czy nie lepiej może wymyśleć coś innego niż łódki? to takie oklepane...

 

BTW: do takiego forum przydałby się zupełnie inny skin. Drewno, ciemne tło, ciekawy banner na top strony. Silver nie zabardzo leży w tradycjach żeglarskich. No chyba że to forum o wakacyjnych żaglach na Tangach , przy piwku itp ;)

 

Pozdrawiam

 

[PS]

dziś jestem już nieosiągalny (bo zlot) ale jutro z chęcią mógłbym pogadać na GG w kwestii designu całego forum ;)

 

 

Super :) To mam nadzieje że się dogadamy. A i nie siwy_boss tylko siwy_bos (brotherhood of steel) Mam tego nicka jeszcze z czasów świetności fallouta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności