Skocz do zawartości

[architektura] : kościół św Boromeusza na Powązkach


maverick sheep

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych i nie zainteresowanych :) Praca jest juz oddana wiec sobie porównam wasze komentarze z moimi kochanymi prowadzącymi ;) sorki ze zgóry sie tłumacze ale jak to przy studjowaniu troche czasu brakło.. no i to chyba tyle zapraszam do komentowania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zgadzam sie, ze tlo fajne, nie poszedles na latwizne i nie dales tylko bialych materialow, bialego tla i jazda ze skylight i GI... :) Aby na pewno nie bylo tam kiego cokolu? Bo tak dziwnie to to wyglada. Mialem zawsz z histry architektury 3 wiec nie wiem. Najbardziej lubialme starozytnosc ze wzgledu na mala ilosc materialu do nauki - do tego nie prenumeruje A&B ani Architektury - ale ze mnie cham...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Wacman nie przesadzaj:) po prostu nie zamykasz sie w jednej gazecie jak wiekszosc :) a z tym 3 z histy to hm a co to jest cokół :) ....

Dejot hm no w sumie komentarze byly pozytywne ale im generalnie chodzi o odreczne prace wiec w sumie nie wiem jak sie to skonczy bo jeszcze nie paczylem na ocenke.. oceniala to dr inz. arch Waszczyszyn wiec powinno byc git tylko nie zrozumialem why mialem robic odrecznie jak wziołem temat 3d no coz dolanczam sie do twojego komentarza kochany hapol (sic!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności