Skocz do zawartości

Od czego zacząc - jakie tutoriale ?


Gość LuSeR

Rekomendowane odpowiedzi

Gość LuSeR

Przedstawie sytuacje jasno: jestem newbie strasznym, noobem, czy jak tam chcecie ;) moge byc nawet lamerem :P...btw grafika 3d mnie strasznie pociaga, ale jest to dla mnei czarna magia... przerobilem tutka o modelowaniu kostki lodu z max3d.pl i nawet mi wyszlo...chociaz nie do konca, ale zawsze sie czegos czlowiek nauczy...no i kurde reszta tutkow jest dla mnie zbyt trudna, nie potrafie nawet dobrze ich zaczac...angielski u mnie jest na poziomie poczatkujacym wiec z helpem tez sobei nie poradze...nie rezygnowalem, szukalem na zagranicznych stronach ale tez bez skutku. znalazlem same wybujalem trudne skomplikowane tutoriale, ktore nic mi nie mowia...czy macie cos dla kogos kto nigdy sie takim czyms nie zajmowal ? :)

 

btw. niezle sie rozpisalem ;) dziekuje za odpowiedzi na forum gadu gadu badz tlenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość LuSeR
uzekla mnie twoja historia...

 

Haha dzieki za szczerosc :)...no i za szybkie odpowiedzi :)

pozdrawiam, do nastepnej wiadomosci[;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuSeR

jaccunio dalbys jakis link :P do googli kazdy umie odeslac :D... znajde tutorial jak wymodelowac samochod i co z tego jak nie zrozumiem^^ cos banalnego :D jak mintrill...tzn nie mowie ze on jest banalny, tylko ze chce cos tak prsotego jak linki ktore on podal ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LuSeR

Dobra nie gadam tyle, bo dostane bana za offtopy[; czas zaczac cos robic...

 

P.S nadal czekam na jakies konkretne linki ;)...moga byc w eng tylko zeby nie byly trudne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podstawy modelingu - Basic Modelling for begginers

All-In-One Basics Tutorial

 

co do tych samochodow - faktycznie daj sobie spokuj bo tylko sie zrazisz do grafiki jak odrazu na glebka wode wskoczysz. ale jak jestes uparty to masz tu video tuta Audi A3 ( !tylko sie musisz zarejestrowac! )

The Audi A3 Tutorial for 3ds Max

 

co do szukania na tutoli - jak piszesz ze na zagranicznych jakies pokretne sa to rob ten na polskich - np. max3d.pl

Bateryjka (paluszek)

Realistyczny stol (mental ray)

tworzenie tarczy hamulcowej

Trzy ostatnie to ABSOLUTNA podstawa - wiec zacznij od nich !!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności