Skocz do zawartości

Scena 3D: Kuchnia


Bonifatz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tym razem zabrałem sie za stworzenie "futurystycznej" kuchni.

Wstawiłem scene do działu wip, gdyz bede starał sie dobrać odpowiednie oświetlenie/ustawienie kamery dla tej sceny.

... do rzeczy :

 

kuchnia025jy.th.jpg

 

Krytyka i komentarze pożądane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

fajnie, ale:

- lodówka w tle z innej bajki (-;

komory zlewu jakoś mało futurystyczne - i jak dla mnie to małe.

I może osobiście bym bez tych chromowanych rur z tyłu - niech to sie trzyma samonośnie (-; (jak szalec to szalec) - ten chrom taki...hmm - małomiasteczkowy. Rura pod płytą jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć twoja wizja jest fajna i posunęła mi pomysł na jeszcze większe szaleństwo, tzn kuhnia składająca się z takih okręgów ale podwieszona pod sufitem i rozkładana tylko w momęcie gdy chcesz coś upihcić, taki motyw był chyba w gwieznych wrotah z winą (okręgi spadające z góry) wtedy nie byłoby problemów ze słupami itp taka wizja mnie naszła poza tym fajna pracka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dabrow : po prostu nie rozumiem Twojej niechęci do fajnowych chromów ;p ... to w sumie najbardziej mnie ubodło ;)

 

pawcyk : To raczej nie jest kuchnia do typowego domu, i wiem ze nie kazdemu bedzie sie to podobać. Atutem tej kuchni jest to ze zajmuje mało miejsca i do kazdej szafki, zlewu itd. jest tyle samo miejsca ;)....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee - źle zrozumiałeś - nie niechęć bo lubię, ale chrom ma być zE sensem ((-;

Tak trochę jest że w sumie taki małomiasteczkowa nowoczesność to "chromy i niech się wszystko świeci jak pawianowi dupa" (-;

Myślę że prawdziwy futuryzm właśnie w ekstra materiałach się objawi, dających możliwość swobodnego kształtowania np. takiego pozwijanego fault'owego blatu kuchennego bez potrzeby uciekania się do podpierania chromowanymi słupkami. Zauważ - słupek pod płytą jest logiczny, choć pewnie omijalny - ba nawet na pewno - już dziś są płyty które można instalować w swobodnych blatach - instalacja idzie w poziomie...

Dawaj dalej i sie nie przejmuj moim bajdurzeniem (-;

ATSD to mi podpuściłeś pomysła - tylko czas trzeba żęby to zrobić (-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności